Domenai pažinčių svetainei

Jeigu jūsų kuriamo internetinių pažinčių portalo etapas jau yra tas, kai vyksta domenų gaudymas, siūlome jums pasikliauti mūsų rekomendacijomis. Jeigu dar neišsirinkote domeno, tuo labiau. Dabar jums padėsime sukurti tokį domeną, koks padėtų žmonėms jus surasti. O svetainės kūrimui taip pat pateiksime rekomendacijų.

Kaip išsirinkti domeną

Kokį domeną pasirinkti?Kai išsirinksite domeną ir parašysite jo prisijungimo duomenis toje platformoje, kurioje susikūrėte svetainę, vyks kurį laiką domeno gaudymas. Galima įsivaizduoti, kad tai procesas, kai ta platforma, kur kūrėte svetainę, gauna kažkokį adresą ir skenuoja visą internetą, ieškodama, kurioje vietoje tas adresas yra. Tas adresas – tai ir yra jūsų domenas. Jeigu pavyks surasti greitai, svetainė su naujuoju domenu ims veikti už 20 ar 30 minučių. Jeigu nepavyks, tai gaudymas vyks net ir iki 72 ar daugiau valandų. Tačiau nereikia išsigąsti ir nerimauti, kai domenų gaudymas vyksta ilgiau. Tai yra tiesiog atsitiktinumas, ir nei jūs, nei kažkas kitas, nėra dėl nieko kaltas. Panašiai kaip ir tada, kai jūs iš tiesų turite adresą ir su juo važiuojate per kvartalą, ieškodami, kur gyvena kažkoks žmogus. Taigi, procesų vis tiek nepagreitinsite, belieka susikoncentruoti į dėmesio vertus dalykus. Tarkime, į tai, koks domenas jums tikrai galėtų būti pats geriausias, labiausiai atitikti poreikius.

Jeigu tai yra pažinčių svetainė, turite nuspręsti, kokios auditorijos norėsite. Ar norėsite, kad susirinktų tik vienos nakties nuotykių ieškančios širdys, ar žmonės, ketinantys sukurti šeimas. Ar tai skirta brandžių santykių ieškotojams, ar paaugliams, dar tik pradedantiems pažintį su kita pasaulio puse. Pagal tai galite galvoti ir savo domeno vardą. Jeigu tai lengvas puslapis, tai gal adrese bus žodžiai "pagunda", "pramoga" ar panašiai. Jeigu tai bus rimtiems santykiams sukurti ir užmegzti skirtas portalas, tai gal atsiras tokie žodžiai kaip "antra pusė" ir panašiai.

Kaip vystyti savo svetainę

Aišku, vien tik gero domeno nepakaks. Jums labai svarbu sukurti itin patogią pažinčių filtravimo sistemą. Kaip tai padaryti? Tikriausiai turėtumėte pirmiausiai pabūti užsiregistravus įvairiose esamose pažinčių svetainėse. Bet ne tam, kad kažko rimtai ieškotumėte, ir ne tam, kad pasidairytumėte tik paviršutiniškai. Jūsų tikslas – įsijausti į įvairius klientus su skirtingais poreikiais. Galite ta proga net kelias anketas susikurti. Tada pabandykite elgtis, kaip jie, ir greitai pamatysite, kur kokioje sistemoje reikėtų kokių patobulinimų, ir juos pritaikykite.

Skelbta Technologijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *