Durys

Durų gamybą AirijojeKiekvienų namų durys tai ne tik garso izoliacija ir privačios erdvės atskyrimas. Jos atlieka svarbų vaidmenį saugume. Kiekvienas nori, kad namuose būtų jauku ir jaustis, kaip tvirtovėje. Nesandarios durys gali būti daugelio bėdų priežastis. Kainos aktualios daugeliui, tačiau tai ne visada pagrindinis dalykas, kuris lemia lauko durų (angl. front entrance doors) pasirinkimą. Įtakos turi jūsų gyvenamoji vieta, kur gyvenate nuosavame name ar bute. Renkantis duris svarbūs yra matmenys. Teisingai išmatuokite erdvę, kuri skirta durims. Pagal tai rinkitės, ne visada geriausias sprendimas pirkti didesnių ar mažesnių išmatavimų. Jums gali tekti koreguoti angą, kuri skirta durims. Tai gali būti, kai kuriais atvejais, gana sudėtinga padaryti ar netgi neįmanoma.

Kai kurie namų šeimininkai mieliau renkasi medines duris. Jas galima pirkti arba užsisakyti, kad būtų pagamintos pagal specialų užsakymą. Dizaineriai gali suprojektuoti būtent taip, kaip jūs norite. Durų gamintojus galite rasti ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Apsilankykite internetinėse svetainėse fortengineering.co.uk, fortgb.co.uk ir raskite geriausius sprendimus savo namams. Pardavėjų ir gamintojų galite rasti ne vieną internete, suveskite raktinius žodžius (pavyzdžiui, door manufacturers Ireland, front entrance doors, saugios durys, durų gamintojai ar kitus) ir pasirinkite. Rekomenduojama pasidomėti įmone ar individualiai dirbančiu asmeniu ir tik tada patikėti darbus.

Daugelis šiandieną pasirenka duris, kurios pagamintos iš medienos. Taip pat populiarios šarvuotos plieninės, apsauginės. Kiekvienas namas ar butas turi būti saugus ne tik tada, kada jūsų nėra namie, bet ir tada, kada esate. Nepamirškite, kad vagys gali apsilankyti ir šeimininkams esant namuose. Medinės durys anksčiau buvo populiarios. Buvo mažiau vagysčių, saugumu rūpinosi mažiau šeimininkų. Mūsų dienomis tai yra labai svarbu, kadangi įsilaužimų skaičius didėja. Individualių būstų šeimininkai pasirenka medines duris, kadangi dažniausiai dar būna aukšta tvirta tvora ir rakinami vatai. Tai užkerta kelią nekviestiems asmenims priartėti prie durų. Tokiu atveju jos gali būti mažiau saugios. Medinės durys puikiai tiks, jei gyvenate nuosavame name. Pasirinkite kokybišką medį, jei nusprendėte gaminti, profesionalų meistrą. Nepamirškite, kad svarbios yra detalės, jos gali puošti arba tiesiog gadinti vaizdą. Pasirinkite rankeną kuri derėtų bei kitus priedus. Durų gamybai dažniausiai naudojama uosio, pušies, ąžuolo medieną. Tokia, kuri būtų atspari temperatūros pokyčiams. Svarbu yra pasirinktos medienos tvirtumas, kiekvienas ieško ilgaamžių sprendimų. Pasirūpinkite lauko durimis, pasirinkite tai kas patikima ir nereikės greitu laiku galvoti apie jų keitimą.

Skelbta Technologijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *