Plaukai gali būti švelnūs ir žiemos metu

Kaukės plaukamsDaugelis moterų jau yra pripratusios, jog žiemos metu gali būti labai sunku išgauti sveikų plaukų žvilgesį, nes nuolatinis vėjas, šaltis puikiai darbuojasi sausindami plaukus, o jų tinkamai nesaugant, galima pavasarį pastebėti, jog teks nemankai nutrumpinti galus. Žinoma, plaukų slėpimas po kepure tikrai gali padėti, tačiau pamirštamas ir dar vienas puikus būdas džiaugtis sveikais plaukais ir geresnė jų apsauga – tai kaukės plaukams. Kaukės pasižymi intensyviu poveikiu, kuris gali per trumpą laiką atgaivinti plaukus, suteikti jiems taip reikiamo maitinimo. Bėda ta, jog daugelis tokius produktus naudoja tuomet, kai jau pastebi, jog plaukai tampa sausesni, skeldėja, atrodo nebe tokie sveiki, nebežvilga. Tuomet galvojama ką reikėtų padaryti, kad viskas susitvarkytų, bet ir kaukės ne visada padaro stebuklus. Norint tikrai negalvoti apie žiemos oro daromą žalą, kaukės plaukams turi būti naudojamos bent kartą į savaitę ar net rečiau, jei oras itin kenkia jūsų plaukams. Taip bus nespėjama padaryti tokia didelė žala, kokia padaroma nenaudojant jokių priemonių ir nesaugant plaukų.

Kaukės plaukams gali būti perkamos arba pasidaromos namuose. Puikių priemonių tikrai galima rasti – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Tačiau kai kurie mėgsta, jog tokį darbą atliktų namuose esantys aliejai ir nors jie veiksmingi ne visada, kai kuriems gali padėti. Bet kokiu atveju tokios kaukės, naudojamos reguliariai užkirs kelią galimai žalai, todėl plaukai nespės pritrukti maitinimo ir drėkinimo. Žinoma, labai svarbu nepamiršti jų palepinti kas dieną su plaukų galiukų serumu, galbūt, nenuplaunamu kondicionieriumi. Tai būtinos priemonės, nes jos leidžia užtikrinti nuolatinę drėgmę.

Geriausia rinktis tas kaukes plaukams, kurios yra turtingos savo sudėtimi. Jei plaukų priemonėse yra alkoholio ar daug kvepalų, natūralu, jog jie gali netgi dar labiau išsausinti plaukus. Tam tikras kiekis nepadaro nieko blogo, tačiau jei kvepalų bus koncentracija per didelė, yra galimybė, jog rezultatai nedžiugins. Taigi renkantis kaukę būtina žiūrėti į sudėtis ir gerai įvertinti ar nėra jokių nesaugių ingredientų, kurie gali suerzinti galvos odą ar pakenkti plaukams. Taip galima džiaugtis tik pačiais geriausias rezultatais.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti: , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *