Kokie nauji butai Vilniuje išnuomojami greičiausiai

Nauji butaiNekilnojamojo turto ekspertai stebi neįtikėtinai augantį susidomėjimą naujais butais sostinėje. Atliktos apklausos rodo, kad nauji butai Vilniuje populiarūs tiek pirkėjų, tiek nuomininkų gretose. Neretai būstas perkamas su tikslu jį ateityje nuomoti. Tai viena pelningiausių investicijų, leidžianti orientuotis į ilgalaikę naudą. Tiesa, ne visi nuomojami butai sulaukia vienodos paklausos. Šiame straipsnyje trumpai aptarsime, kokie butai Vilniuje sulaukia didžiausio nuomininkų dėmesio.

Kuo skiriasi nauji butai Vilniuje pagal mikrorajonus?

Kiekvienas nuomininkas, visų pirma, ieško buto, esančio struktūriškai patogiame miesto mikrorajone, t. y. vietoje, iš kurios nesunkiai pasiekiami visi svarbiausi miesto objektai, parduotuvės, laisvalaikio ir pramogų erdvės, mokyklos, vaikų darželiai, darbovietės ar mokymosi įstaigos (jei kalbėtume apie studentus). Tiesa, rasti butą šalia reikalingiausių objektų nėra lengva, todėl šiuo atveju svarbų vaidmenį atlieka ir susisiekimas viešuoju ar privačiu transportu, galimybė lengvai ir greitai keliauti miesto ribose.

Jauni žmonės didelį susidomėjimą rodo arti miesto centro esantiems butams. Čia svarbu vaidmenį atlieka galimybė lengvai ir patogiai pasiekti įvairius lankytinus objektus, barus ar kavines. Šiuo atveju dažnai išnuomojami net ir itin maži butai arba erdvios patalpos, į kurias atvyksta gyventi keli, neretai ir 4–6 asmenys, nusprendę pasidalinti nuomos mokesčius.

Jei butas nuomojamas miegamajame rajone, paprastai būstui keliami kiek kitokie reikalavimai. Šiuo atveju nuomininkai supranta, kad susisiekimas su miestu gali būti komplikuotas, tačiau ieško gyvenimo komforto ir patogumo, todėl pirmenybė yra skiriama erdvesniems, toliau nuo gatvių esantiems būstams su įvairiais privalumais, pvz., erdviu balkonu, terasa ar vidiniu kiemu. Paprastai tokį būstą renkasi jaunos šeimos.

Buto nuomos kaina

Nauji butai Vilniuje paprastai nuomojami didesne kaina, lyginant su senos statybos daugiabučiais. Tai lemia patrauklesnė buto išvaizda, dažniausiai, – naujesni baldai, saugesnė kaimynystė, naujos inžinerinės sistemos ir mažesni komunaliniai mokesčiai. Vis dėlto, daug kas priklauso ir nuo buto įrengimo. Jei būstą siekiama išnuomoti kuo greičiau, dažniausiai užtenka pasiūlyti 20-30 proc. žemesnę rinkos kainą. Toks butas gali būti išnuomojamas ir per savaitę. Norint už buto nuomą gauti didesnę kainą, rekomenduojama atlikti būsto remonto darbus ir nepamiršti skoningai įrengto interjero. Kaip ir buvo minėta anksčiau, nuomininkai vertina ir papildomus būsto nuomos privalumus, pvz., galimybę leisti laiką vidiniame privačiame kieme, turėti nuosavą sandėliuką, erdvią terasą ir pan.

Skelbta Dizainas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *