Dar šiek tiek apie apsipirkimą internetu

Kai į Pigu Latvia ar į kokią kitą interneto parduotuvę užsuka pirkėjai, tai nelieka nepastebėta. Kažkas kažkur visa tai analizuoja ir fiksuoja.

Kažkas veda statistiką ir analizuoja

Taigi, Pigu Latvia tikrai ne vienintelė vieta, kur renkasi pirkėjai, ieškantys sau prekių. Dažnai interneto vartotojai vyksta į tikrų tikriausias klajones ir keliones po internetą, kol suranda, kur jie pirks savo prekes. Mūsų pačių asmeninis elgesys, kai kažkur kažką perkame arba tiesiog ieškome prekių, atrodo tik mūsų pačių asmeninis reikalas. Tačiau jis iš tiesų turi daugiau pusių, apie kurias kartais negalvojame. Kartais tai, kad kažkur norime kažką nusipirkti, iš tiesų atitinka bendras interneto vartotojų elgsenos taisykles, tendencijas, ir taip mes tampame statistiniu normaliu lankytoju.

Internetinė prekyba turi taikytis prie poreikių

Pigu LatviaKam reikalingos tokios analizės? Žinoma, tam, kad verslas galėtų geriau prisitaikyti. Verslas privalo atsinaujinti ir vytis žmonių poreikius, netgi užbėgti jiems už akių. Auditorijos su poreikiais yra didelės ir aiškios, tad ir internetinė prekyba, priklausomai nuo to, į kokią publiką ji orientuojasi, turi daryti viską, kad tik išlaikytų savo publiką. Konkurencija tarp interneto parduotuvių tikrai nemaža. Juo labiau, kad lietuviai vis dažniau nebijo pasitikėti užsienio parduotuvėmis ir pirkti iš jų. Tai reiškia, kad jau nebėra būtina visada pirkti tik iš lietuviškų interneto parduotuvių, galima apsipirkti iš daug pigesnių rytietiškų arba kitų Europos, Amerikos. Kitaip tariant, internete perkant – visas pasaulis tau po kojomis, jeigu tik sudaromos palankios prekių pristatymo sąlygos. Tad savo lokacijai pritaikytos parduotuvės yra priverstos stengtis vis labiau, kad išlaikytų vietinius pirkėjus. Iš savo šalies parduotuvės visada smagiau pirkti, bet tik tuo atveju, jeigu ji nenusileidžia užsienietiškai.

Savos šalies parduotuvės

Savos šalies internetinė prekyba patraukli keletu aspektų. Vienas jų – paprasčiausias nacionalizmas, kai norima labiau padėti savo tautai. Kai norisi palaikyti savus prekybininkus, užuot sukusi kitos šalies ekonomikos variklius. Kitas punktas – visos garantijos. Jos būna perkant savoje šalyje, nes tiksliai žinai, ką reikėtų daryti, jeigu kiltų nesklandumų, jeigu prekė netiktų, vėluotų, ateitų ne tokia kaip žadėta ir pan. Pirkimas iš savų sudaro galimybes visada jaustis saugiai ir reikalauti atlyginimo, jeigu kas nors ne taip. Galiausiai, tiems, kas turi kalbos barjerą ir nelabai moka užsienio kalbas, nedrąsu pirkti iš užsienio parduotuvių. Beje, neturintieji kreditinės kortelės paprastai taip pat gali tik atsiskaitinėti su debetine savo šalies parduotuvėse. Taigi, yra nemažai situacijų, lemiančių norą pirkti savo šalies interneto parduotuvėje.

Sezoninis apsipirkimas – kaip uraganas

Turbūt daugiausia prekių nuperkama sezoninių pirkimų metu. Kalėdos yra neabejotinas dušas visai ekonomikai, kada ji atsigauna ir sužydi. Tai geras pirkimo sezonas, tačiau pirkimo sezonų yra ir kitokių.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Dar šiek tiek apie apsipirkimą internetu
  1. Greta sako:

    Pritariu, jog verslas turi prisitaikyti prie besikeičiančių vartotojų poreikių ir pasiūlyti jiems tai, ko reikia labiausiai. Vis dėlto, verslo procesų valdymas nėra toks jau paprastas dalykas, reikalaujantis daug laiko ir pastangų. Jog verslams būtų laiko naujų idėjų įgyvendinimui, mano manymu, reikėtų pagalvoti apie verslo sistemą, pavyzdžiui, https://www.innoforcegroup.com/sprendimai/sap-erp-verslo-valdymo-sistemos/ kuri sutaupytų daug laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *