SPA baseinai namuose ir jų priežiūra

Ramus poilsis ir atsipalaidavimas svarbu kiekvienam, nepriklausomai nuo to, kokia veikla užsiimate ar kokio pobūdžio darbą dirbate. Masažiniai SPA baseinai ne tik atpalaiduoja, bet ir suteikia jėgų, gerina savijautą. Masažuojantis vanduo – tai nepakeičiama reabilitacija kūnui ir sielai. Sėdint patogiame baseine galima mėgautis mėgstamu gėrimu, skaityti knygą ar kalbėtis su draugais. Nors hidromasažiniai baseinai paprastai siejami su SPA salonais, vis dažniausiai minėtoji įranga pritaikoma ir namuose.

Investicijos į SPA baseiną atsiperka dėl kelių priežasčių. Visų pirma – tai puiki atsipalaidavimo priemonė, antra – reguliarus vandens masažas gerina psichinę ir fizinę savijautą. Galiausiai, tai puiki vieta praleisti laiką su draugais ir mėgautis ramiu laisvalaikiu. Be to, net ir lauke montuojami baseinai, pritaikant specialius priedus, gali būti naudojami visais metų laikais.

Džiugu tai, kad šiandien galima rinktis iš itin plačios SPA baseinų pasiūlos. Įranga gali būti montuojama tiek lauke, tiek vidaus patalpose. Platus masažinių funkcijų, oro ir vandens purkštukų pasirinkimas leidžia realizuoti individualios konstrukcijos sprendimus. Įvairūs papildomi priedai, pvz., šviesos elementai ar muzikos kolonėlės, suteikia maksimalias komforto sąlygas ir leidžia mėgautis pageidaujamu komfortu. Ekspertai teigia, kad naujieji SPA baseinai stipriai skiriasi nuo senųjų modelių. Iš tiesų masažiniai baseinai yra nuolatos tobulinami, todėl tampa vis efektyvesni ir sunaudoja mažiau energijos.

Paprastai visi SPA baseinai grupuojami į tris atskiras kategorijas: kilnojamus, į grindis įleidžiamus ir betonuojamus baseinus. Kilnojami lauko ir vidaus baseinai išsiskiria patogiu naudojimu ir mobilumu. Į grindis montuojami baseinai vertinami dėl savo patvarumo ir ilgaamžiškumo. Ši įranga gali būti montuojama tiek lauko, tiek vidaus patalpose. Betoniniai baseinai pasižymi itin plačiomis apdailos kompozicijomis, laisvai pasirenkamomis šildymo funkcijomis ir individualiomis masažo technologijomis. Tai patvariausias ir ilgaamžiškiausias masažinių baseinų tipas.

Kad SPA baseinas džiugintų ne vienerius metus, turite rūpintis reguliariais jo priežiūros darbais. Visų pirma, atidžiai perskaitykite gamintojo pateiktas rekomendacijas ir laikykitės visų specialistų patarimų. Jei galvojate apie SPA baseiną lauke, atsakingai rinkitės jam vietą. Rekomenduojame vengti šiaurinės pusės ir vietos po medžiais, kadangi į baseiną nuolatos prikris lapų. Visuomet naudokite tik tuos produktus, kurie yra rekomenduojami jūsų pasirinkto baseino modeliui. Nepamirškite, kad baseino vanduo turi būti dezinfekuojamas – stovinčiame vandenyje dauginasi įvairios bakterijos ir mikroorganizmai, kurie gali sukelti ligas. Kokybiškam vandens valymui reikalingos ne tik specialios priežiūros priemonės, bet ir profesionali valymo sistema. Dėl konkrečios sistemos pasirinkimo pasitarkite su šios srities specialistais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “SPA baseinai namuose ir jų priežiūra
  1. lauko sako:

    Turėti namuose baseiną svajoja kiekvienas vaikas, bet prie to dar reiktų ir kitokių lauko pramogų, pavyzdžiui karstyklių. Kai dabar vaikai šitiek daug laiko praleidžia prie kompiuterių ir telefonų namuose, bent kažkokios pramogos lauke juos tikrai turėtų pritraukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *