Stumdomos sistemos – patogu taupant vietą

Kuo toliau brangsta būstas didmiesčiuose, tuo dažniau žmonės pasirenka itin kompaktiškas gyvenamąsias erdves. Jose taupyti vietą labai padeda stumdomos sistemos, kai baldai lengvai įgauna savo paslankumą irdaugiafunkciškumą. Tokios įmonės kaip „Vesida“ (internete: http://www.vesida.lt) leidžia užsakyti reikalingas stumdomas sistemas, kurios leidžia namus paversti tikrai jaukia ir kartu funkcionalia erdve.

Pertvaros namuose

Vesida sprendimai namamsVienas iš būdų ženkliai sutaupyti vietos namuose ir įsirengti tikrai kompaktišką butą – daryti tam tikras pertvaras. Net jeigu jūs tegalite nupirkti vos 20 kvadratinių metrų butą Vilniuje, jūs vis tiek dar galite iš jo pasidaryti namus, kurių norite. Jeigu jums reikia kelių kvadratinių metrų bute vienam kambarėliui, kelių kvadratinių metrų – kitam, jums čia padėti gali stumdomos sistemos. Jos gali tarnauti kaip laikinos sienos tada, kai atsitveriate sau vietą darbui, kai sukuriate sau erdvę miegojimui, ar norite tiesiog sukurti asmeninį kambarį. Tačiau tuo metu, kai norėsite daugiau erdvės pojūčio, galėsite šį nedidelį kompaktišką būstą paversti didesniu. Atidarysite visas stumdomas sistemas ir butas įgis savo tikrąją erdvę – jis tarsi prasiplės. Jeigu norite daugiau įkvėpimo – apsilankykite tokios svetainėse kaippinterest, kur žmonės dalijasi patirtimi ir patarimais, o labiausiai vaizdais, kaip gali atrodyti iš tiesų sėkmingai įrengtas ir labai kompaktiškas butas.

Spintos – stalai

Norite sukurti daugiafunkciškumą namuose? Čia ir vėl pravers stumdomos sistemos. Vertėtų pasigaminti mini komfortą iš tokių spintų, kurios ant savo stumdomų durų galės turėti ir daugiafunkces atlenkiamas lovas. Taigi, tokios spintos – stalai, kaip ir įvairūs kiti baldai, gali išspręsti nemažai funkcinių problemų, sukurti jaukius namus.

Vietoje durų

Dar vienas būdas padidinti erdvė, tiksliau, jos be reikalo nenaudoti – tai dėti stumdomas sistemas vietoje durų. Ką tai reiškia? Pirmiausia – tai, kad užuot įsidėjus normalias duris, jūs galite leisti sau toje pačioje vietoje turėti stumdomas duris. Jeigu jos nusistums į teisingą vietą, tuomet sukursite sau patogias ir gražias erdves be papildomai durims paliekamų ir tuščiai naudojamų vietų. Taip būna su paprastomis durimis, kurioms atlapoti reikia panaudoti bent kvadratinį metrą. Jis lieka pilnai nepanaudotas, ir kiekvienam tenka taikytis prie tokios situacijos. Tad stumdomos sistemos iš tiesų gali tinkamai išspręsti jūsų problemas ir išpildyti poreikius padėti įsirengti visiškai mažą, tačiau jums tinkamą butą. Semkitės įkvėpimo internete, konsultuokitės su dizaineriais, ir pamatysite, kiek daug puikių idėjų įrengiant butą jums ateis.

Skelbta Technologijos Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *