Kokia grindų danga labiausiai tinka namams?

Kokios grindys yra ne tik gražios, bet ir funkcionalios? Įvairios grindu dangos turi skirtingus privalumus ir trūkumus. Skiriasi ne tik jų išvaizda, bet ir kaina. Pirkėjai dažnai nežino ką rinktis skirtingoms patalpoms ar kaip įvertinti, kas jiems labiau tinka. Tam gali padėti paprastas grindų dangų palyginimas.

Medinės grindys namuseLabai populiari danga yra laminatas. Tai pigi ir graži danga, kuri tinka daugelyje patalpų, išskyrus ten, kur yra drėgmės pavojus, pavyzdžiui, vonios kambarys. Nors dabar laminatas gaminamas taip, kad yra pakankamai atsparus vandeniui, tačiau renkantis grindų dangą reikia atsižvelgti į patalpos pobūdį ir vonios kambaryje geriau kloti plyteles. Laminato priežiūra taip pat vertinama teigiamai. Taigi, nors ir privalumų yra labai daug, tačiau randame ir trūkumų. Tiesa, jo trūkumas ne visiems yra rimtas trūkumas. Kai kuriems labai svarbus natūralumas, todėl laminato nesirenka būtent dėl šios priežasties, kad jis nėra natūrali medžiaga. Norintys natūralumo renkasi medienos grindis. Tiesa, nors jų didžiausias privalumas yra natūralumas ir puikus jausmas vaikščiojant basomis, tačiau tokios grindys daugeliui turi daug trūkumų. Vienas iš didžiausių – kaina. Pavyzdžiui, lyginant parketą su laminatu matomas didelis kainų skirtumas. Medienos grindys kainuoja brangiau. Kitas didelis trūkumas – medines grindis reikia nuolat atnaujinti t.y. aliejuojant ar lakuojant jų paviršių. Žinoma, darbus galima atlikti ne tik patiems, bet ir samdant specialistus, kurie atlieka tokius grindų atnaujinimo darbus, tačiau tai kainuos papildomai pinigų.

Kai kurie pirkėjai domisi plytelėmis. Jos puikiai tinka tam tikroms patalpoms, pavyzdžiui, virtuvei, valgomajame, vonioje, hole. Šiuo metu pastebimos tendencijos, kad ir svetainėse pasirenkama tokia grindų danga. Tai praktiškas pasirinkimas, nes tokios grindys daug paprasčiau prižiūrimos. Kaina taip pat džiugins, jei nepirksite itin brangių plytelių. Tiesa, didžiąją dalį grindų sudarys plytelių klojimo meistro paslaugos. Didelis privalumas – atsparumas vandeniui. Jos taip pat puikiai tinka šildomoms grindims. Tokios grindu dangos turi trūkumų. Vienas iš jų – šaltumo pojūtis. Taip pat yra ir dar vienas trūkumas, kuris nepatiks tiems, kurie nori tylios grindų dangos, juk plytelės nesugers garso, kaip pavyzdžiui, kiliminė danga.

Tai tik kelios populiarios grindų dangos. Jų yra gerokai daugiau. Priklausomai nuo pageidavimų galima rinktis tokią dangą, kuri labiausiai tinka. Kiekviena patalpa reikalauja atidaus įvertinimo ir dangos parinkimo. Tik priderinus grindų dangą prie interjero galima bus turėti gražius namus.

Skelbta Interjeras
One comment on “Kokia grindų danga labiausiai tinka namams?
  1. Martynas sako:

    Daug visokių sprendimų su grindimis yra, bet sunku atrasti kokybišką sprendimą. Tai teko domėtis, bet pasirinkau masyvo grindis, superinis sprendimas namams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *