Platus dirbtinių gėlių panaudojimas

Per gimtadienį tikriausiai mielai gautumėte gyvų gėlių puokštę, o ar kada pagalvojote, kur ir kada galėtų būti panaudojami dirbtiniai žiedai? Nors patys asmeniškai mėgstame gyvas gėles, tačiau dirbtiniai suteikia plačias galimybes kitokiam panaudojimui.

Interjero puošimas

Dirbtiniai žiedai ir gėlėsPirmiausiai dirbtiniai žiedai visada puikiai tinka puošti interjerui, kur yra reikalinga gėlės. Gal jaunieji planuoja švęsti vestuves, o gal yra kažkoks restoranas, kur nuolat vyksta įvairios šventės, ir jų dalyviai mielai pasimėgauja širdžiai tikrai miela ir gražia aplinka. Tad dirbtinės gėlės tampa nuostabia alternatyva taupiems ir sumaniems žmonėms. Tačiau reikia mokėti jas tinkamai pasirinkti ir suderinti, kad vaizdas netaptų kažkokiu kiču iš barbių pasaulio. Tai yra praktiškas pasirinkimas, nes gėlės išlieka ilgai, priežiūra visai kitokia. Reikia tik nuvalyti dulkes, arba nupurkšti vandeniu. Nereikia keisti vandens vazose, ten nesiveisia jokie mikro organizmai. Tad ilgalaikei interjero puošybai puikiai tinka kruopščiai parinktos dirbtinių gėlių kompozicijos.

Laidotuvių gėlės

Aišku, tai nėra maloni tema, bet tiesa tokia – per laidojimo apeigas dažnai žmonės naudoja dirbtines gėles. Priežastys visokios. Pavyzdžiui, pirmąją šermenų dieną atneštos puokštės per laidotuves po trijų dienų jau bus apvytusios, o tai negražu. Be to, ir patiems gamintojams tai labiau apsimoka. Su gyvų gėlių prekyba būna tam tikros tendencijos. Žmonės perka prieš įvairias šventes. O laidotuvių suplanuoti negali, tad gyvas gėles laikyti ant turgaus nėra labai praktiška, gali niekas ir nenupirkti per ilgai. Be to, negyvos gėlės ir po laidotuvių vėliau gali būti išrinktos iš supuvusių augalų ir toliau būti naudojamos kapo puošimui. Jos gali net ir peržiemoti ir vis tiek išlaikyti savo savybes.

Automobilių ir eksterjero puošimas

Per vestuves, jubiliejus ir kitokias šventes taip pat galima papuošti ir automobilius dirbtinėmis gėlėmis. Jos atsparios aplinkai, tad dėl greičio atsirandanti trintis, veikianti kaip vėjas, nenudraskys žiedlapių. Galima jas bus paprasčiau pritvirtinti, taip irgi nesugadinant viso grožio. Dirbtines gėles galima naudoti ir lauko puošybai šventėms, jeigu nėra galimybės tuo metu sukurti gyvų gėlių atmosferą, tarkime, dėl šaltos oro temperatūros.

Kūrybiniai projektai

Šiek tiek paieškoję, lengvai atrastume ir visokių kūrybinių projektų, kuriuose naudojamos negyvos gėlės. Pavyzdžiui, kaip dekoracijos teatre ir kitokiuose pasirodymuose. Taip pat nestandartinės mados kūrime, mokykloje vykstančiose visokiose kūrybinėse dirbtuvėse. Tokie dalykai kaip gėlė yra universalaus grožio, o tai, kad ji dirbtuvė, leidžia ją lengviau panaudoti.

Skelbta Interjeras Pažymėti: ,
One comment on “Platus dirbtinių gėlių panaudojimas
  1. Asta sako:

    aš manau, kad kuo toliau tuo labiau reikia stengtis nevartoti tiek plastiko.. Jeigu norisi gėlių namuose, jau geriau tada tikras gėles auginti, o ne dulkes rinkti su dirbtinėm. Juk pilna visokių natūralių priemonių tinkančių namų dekorui, tereikia tik netingėt pasidomėt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *