Kada keisti spynas ir gaminti raktus

RaktaiJeigu dažnai kraustomės, raktų gamyba mums gali būti gana dažnas dalykas, susijęs su kraustymusi. Tačiau, jeigu tą darome rečiau, yra kitų atvejų, kada tenka kreiptis dėl raktų arba spynų gamybos.

Kai keičiasi nuomininkai

Iš tiesų, raktų gamyba labai svarbi turėtų būti tuomet, kai patys kažką nuomojate. Paprastai šiuolaikiniai nuomotojai išnuomoja kam nors butą, tada duoda raktus. Jeigu gyventojų daugiau – sumoka už papildomo rakto pagaminimą. Kai gyventojai išsikrausto, raktus iš jų paima. Nėra klausiama arba svarstoma, ar nuomininkai nesidarė atsarginės raktų kopijos. Jeigu butas nuomojamas daug metų, o raktai buvo duoti daugybei žmonių, tuomet kyla klausimas, ar tikrai niekas neturi kokios nors atsarginės kopijos. Įsivaizduokite butą, kuriame per pastaruosius 10 metų pragyveno 40 skirtingų žmonių. Ar tikrai visi jie buvo sąžiningi? Ar nė vieno iš jų, tokioje didelėje populiacijoje negalėjo būti tokio, kuris vieną dieną ateitų į senąjį butą, jį atsirakintų ir pasiimtų iš ten tai, ko jam reikia? Visko gali būti. Apskritai spynas ir raktus pakeisti reikėtų kaskart įleidžiant naują nuomininką. Tačiau be viso to dar reikėtų galvoti apie tai, kad tada, kai patys šeimininkai grįžta ten gyventi, būtinai reikia pakeisti visas spynas.

Kai spyna nekokybiška

Verta keisti spynas ir tada, kai jos yra nekokybiškos. Nieko nėra labiau erzinančio, negu prasta spyna. Prie kurios tenka prasikrapštyti 10 minučių, kol pavyksta įeiti į namus. Pakelk, paspausk, patrauk, pastumk, tada pasuk, bet ne iki galo, tada ištrauk, bet taip maždaug per vidurį, tada pasakyk „Sezamai, atsverk“, ir tada dar nebūtinai atsidarys, tada įlipk per langą. Vos ne tokius nurodymus mums diktuoja prastai veikianti spyna, kai negalime normaliai patekti į namus. Tad jeigu su spyna tiek daug problemų, kam jums nervintis ir kentėti? Juk namų duris varstote kasdien. Tad verčiau vieną kartą pakeisti spyną, pasidaryti normalius raktus ir daugiau nereikės melstis prie durų, kad tik spyna tą kartą būtų draugiška ir leistų jums pareiti namo.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *