Renkamės vaikišką dviratuką

Kai esame vaikai, vaikiski dviratukai yra kažkas tokio, kas labiausiai džiugina. Juk taip nuostabu išmokti važiuoti. Tačiau šiuolaikiniai vaikai turi daugiau galimybių, negu turėjome mes. Yra ir specialūs balansiniai vaikiski dviratukai, ir triratukai, ir paspirtukai. Visa tai gali tapti tais pirmaisiais ir mylimiausiais dviratukais. Kokius vaikiškus dviratukus mėgsta tėvai pirkti vaikams? Užmeskime akį į interneto parduotuvės asortimentą ir apžvelkime ten esančius paspirtukus.

NILS EXTREME QD 145B paspirtukas

DviračiaiTarp populiariausių vaikiškų dviratukų matome šį paspirtuką. Jis gali pavežti vaiką net iki 100 kilogramų, taigi, yra tikrai tvirtas. Jauniausias vaikas, galintis lipti ant tokio paspirtuko, yra 5 metų amžiaus. Gaminys tikrai tvirtas, nes rėmas pagamintas iš aliuminio, plieno. Vaiko ūgis turėtų būti nuo 65 iki 85 centimetrų, kol vaikas bus tokio ūgio, tol paspirtukas jam gerai tiks. Paspirtukas lengvas, nesiekia nė 3 kilogramų, todėl bus lengva jį valdyti. Patogu transportuoti, nes jis susilanksto. Tad jeigu su tėvais bus važiuojama prie jūros, labai paprasta bus paspirtuką tiesiog sulankstyti, įsimesti į bagažą ir vežtis jį. Tarkime, atostogaujant prie lietuviškos jūros arba kituose kurortuose yra labai gerai išvystyti takai važinėjimui, tad vaikus bus patogu. Tik geriau važiuoti su tėvais, kad jie geriau atkreiptų dėmesį ant dviračių tako, ir koks nors itin greitai važiuojantis suaugęs dviratininkas nenutrenktų vaiko. Tiesa, šio paspirtuko kaina nesiekia 50 eurų, tad jį lengva įsigyti.

Triratukas

O štai tarp populiariausių paspirtukų galima matyti tikrai dideles varžybas. Pirmoje vietoje tarp populiariausių brangesnis triratukas Kettler, kainuojantis virš 100 eurų, o toliau po jo seka labai pigūs, vos 50 – 40 eurų kaną sudarantys paprastesni Fisher triratukai. Ketler firma yra patikima, tačiau ir siūlanti daugiau funkcijų turinčius paspirtukus. Fisher triratukai labiau tinka taupantiems tėvams, turintiems tik vieną vaiką, žinantiems, kad galbūt išaugus triratuką, niekam jo jau ir nereikės, tad jeigu jis ir bus nudėvėtas – širdies dėl to labai neskaudės. Apžvelgiant būtent brangesnįjį ir populiariausią Kettler triratuką, matome, kad jis tinka vaikams nuo 2 metų iki 5 metų, vaiko svoris gali siekti iki 50 kg. Rėmas yra plastmasinis, vairas ir ratų ašys metalinės, triratuko aukštis yra 56 cm, plotis 51 cm, galima rinktis iš mėlynos arba oranžinės spalvos. Triratukas sveria 6.6 kg, tad vaikas galės patogiai jaustis ir važiuoti tikrai patikimai.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *