6 geriausios žemės ūkio sėjamosios

SėjamosiosTikslioji žemdirbystė keičia šiuolaikinio ūkininkavimo veidą. Naudodamiesi duomenimis ir technologijomis, ūkininkai dabar gali priimti labiau pagrįstus sprendimus, kaip ir kur auginti pasėlius, ką, kada ir kiek sėti. Toks ūkininkavimo būdas ne tik tausoja aplinką: Jis taip pat leidžia gauti geresnės kokybės derlių mažesnėmis sąnaudomis. Nesvarbu, ar esate naujokas tiksliojoje žemdirbystėje, ar ieškote būdų, kaip patobulinti esamą sąrangą, svarbu suprasti savo galimybes ir pasirinkti priemones, kurios geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Yra daugybė skirtingų įrenginių, kurių kiekvienas turi savų privalumų. Pateikiame trumpą naudingiausių šiandien rinkoje esančių žemės ūkio sėjamųjų apžvalgą. Sėjamosios ir kiti įrengimai.

Rotacinis grandininis pjūklas

Rotacinis grandininis pjūklas naudojamas medžiams kirsti ir genėti. Medžiai gali būti statūs arba nupjauti. Juo galima genėti ūkius arba pjauti plotus, kuriuose medžiai buvo išversti audros. Rotaciniai grandininiai pjūklai varomi benzinu, dyzelinu arba elektra. Ieškokite tokio, kuris būtų lengvas ir kurio variklis skleistų mažai triukšmo. Taip pat pravartu turėti mažai teršalų išmetantį įrenginį, nes jis gali būti naudojamas miestuose. Rotacinis grandininis pjūklas yra labai pavojingas įrankis; visada laikykitės saugos instrukcijų. Pasirūpinkite, kad variklis būtų gerai suteptas, ir būtinai skirkite laiko grandinėms galąsti.

Diskinis grąžtas

Diskiniai sėjamieji naudojami dirvai purenti, kad būtų galima sėti sėklas. Ją sudaro besisukantis dantukais padengtas diskas, kuris dirvoje išpjauna nedidelę vagutę ir išbarsto sėklas į žemę. Diskas sukamas maždaug 360 apsisukimų per minutę greičiu, kad būtų užtikrintas optimalus įsiskverbimas į dirvą ir sėklų išbarstymas. Diskai gali būti įvairių dydžių, priklausomai nuo to, kokius augalus norite sėti. Mažesni diskai skirti gėlėms, didesni – kukurūzams, bulvėms ir kitoms stambioms sėkloms. Diskinės sėjamosios paprastai tvirtinamos prie traktoriaus, tačiau jas galima pritvirtinti ir prie transportavimo priekabos. Pravartu turėti mažo triukšmo ir mažų emisijų modelį, ypač jei sėsite netoli gyvenamųjų vietovių ar kitų jautrių ekosistemų.

Nulinio žemės dirbimo sėjamoji

Nulinio žemės dirbimo sėjamoji naudojama sėkloms sėti tiesiai į dirvą. Sėjamoji turi besisukantį diską, kuris dirvoje išpjauna nedidelę skylę. Diskas padengtas ašmenimis, kurie suskaldo dirvą ir sumaišo ją su sėklomis. Sėjamosios su nuliniu žemės dirbimu turi skirtingus nustatymus, priklausomai nuo sėjamos kultūros rūšies. Pavyzdžiui, jei sėjate kukurūzus, naudosite tam tikrą nustatymą, o sėjai sojų pupelėmis – kitokį. Nulinio žemės dirbimo sėjamosios paprastai tvirtinamos prie traktorių su gale esančiu kėlimo mechanizmu. Vėlgi, jei sėjamąją naudosite gyvenamosiose vietovėse, verta rinktis mažai triukšmo ir mažų emisijų modelį.

Skelbta Technologijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *