Automobilių nuoma

Kur nuomoti automobilįIeškote mikroautobuso, lengvojo automobilio nuomai? Norite, kad transporto priemonė būtų tvarkinga? Būtent tai galite rasti carent.lt, nuomotojas siūlo tik kokybiškas paslaugas. Čia galite išsinuomoti reikiamam laikotarpiui mikroautobusą arba automobilį. Nuomotojas siūlo tik tvarkingas transporto priemones. Galite nesirūpinti nesklandumų nebus nei trumpoje kelionėje, nei ilgiau trunkančioje. carent.lt siūloma mikroautobusų nuoma, tai puikus sprendimas, jei į keliauti planuojate su draugų kompanija. Transporto priemones galite nuomotis įvairioms šventėms, greitai ir paprastai galėsite išspręsti klausimą, kaip svečiai grįš į namus. Galima nuoma su vairuotoju, jums nereikės niekuo rūpintis. Patrauklūs automobilių nuomos pasiūlymai, palyginus, nedidelės kainos ir palankios sąlygos. Jas galite rasti nuomotojo internetinėje svetainėje, kurioje pateikiama visa informacija. Rasite automobilių ir mikroautobusų nuomos kainas. Pateikiami išsamūs aprašymai, kurie įprastai domina kiekvieną, kuris planuoja nuomotis transporto priemones.

Nuomotojas turi reikalavimus vairuotojams. Svarbus yra vairuotojo amžius, kadangi jaunesniems nei 24 metų leidžiama nuomotis ne visas transporto priemones. Automobilių nuomos pasiūlymai yra įvairioms transporto priemonių klasėms:

  • Ekonominei.
  • Kompaktinei
  • Vidutinei.
  • Vienatūrei.
  • Mikroautobusams.
  • Visureigiams.
  • Prabangiems.

Svarbus yra vairavimo stažas, būtinas nors vienerių metų. carent.lt rūpinasi vairuotojų saugumu ir nori apsaugoti nuo galimų problemų. Gali būti taikomas jaunojo vairuotojo mokestis, įkainius rasite internetinėje svetainėje. Reikalavimai keliami minimalūs, siekiant užtikrinti saugumą. Visos, siūlomos nuomai, transporto priemonės yra apdraustos. Galiojantis KASKO draudimas ir privalomasis automobilių civilinės atsakomybės. Nuomotojui paliekamas užstatas už nuomojamą transporto priemonę. Suma priklauso nuo pasirinkto automobilio, didžiausia prabangių, visureigių, mikroautobusų. Pasirinkus ekonominės klasės ir kompaktinės transporto priemones užstatą galėsite mokėti mažesnį.

carent.lt siūlo pačius geriausius sprendimus, kurie tinka tiems, kurie ieško komforto. Išsinuomotomis transporto priemonėmis galėsite naudotis tiek laiko, kiek jums reikia. Rekomenduojama iš anksto apie tai informuoti nuomotoją. Rezervuokite pasirinktus mikroautobusus ar lengvuosius automobilius. Iš anksto viską suderinkite, kad nebūtų nesklandumų. Sezono metu norinčių pasinaudoti automobilių nuomos pasiūlymais yra nemažai, jūsų pageidaujamos transporto priemonės gali nebūti. Jei norite nuomotis su vairuotoju pasirinktą automobilį, minimalus laikas – 4 valandos. Galite naudotis trumpesnį laikotarpį, tačiau mokėti teks už visą trumpiausią laiką. Automobilis be vairuotojo nuomojamas nuo vienos paros. Nedažnai transporto priemonės nuomojamos trumpiausiam laikotarpiui, daugeliui prireikia ilgesniam. Galima derintis dėl kainos, jei nuoma trunka ilgiau, tokiu atveju, para gali kainuoti pigiau.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Automobilių nuoma
  1. Nuomotis automobilį yra nuostabi patirtis. Gali pasirinkti kokį tik nori automobilį, išbandyti nuo paprastų iki prabangių. Taip pat labai pasitarnauja ir renkantis savo asmeninį automobilį, išsinuomavus galima pamėginti savo svajonių mašiną, įsitikinti, kad tenkina manevringumas ir valdymas, sužinoti kaip su jūsų vairavimu naudojasi degalai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *