Džemperių priežiūra – paprasta. Rinkitės ilgaamžiškumą

DžemperiaiJeigu norite kasdien ne tik atrodyti puikiai, tačiau taip pat ir gerai jaustis – tokiu atveju siūlome įsigyti geros kokybės, šiltus ir tuo pačiu odai labai malonius džemperius, kuriuos galima rasti internete. Apskritai šiuo metu džemperiai tiek vyrams, tiek moterims yra labai įvairūs, tad rasite variantą ne tik pagal savo skonio poreikius, tačiau taip pat ir fizines galimybes.

Žinoma, kad drabužis Jums kuo ilgiau tarnautų – reikalinga ir tinkama jo priežiūra. Pateiksime kelis patarimus, kurie padės būti ramiu, kad rūbas tinkamai prižiūrimas ir Jums tarnaus ilgai.

· Pirmiausia reikia detaliai susižinoti – kokia yra medžiaga. Daugelis žmonių naudoja tuos pačius skalbiklius ir tas pačias programas. Tai yra blogas įprotis, kadangi skirtingi audiniai reikalauja ir skirtingos priežiūros.

· Lygiai taip pat reikia pasižiūrėti į smulkmenas, kuriomis dekoruoti džemperiai. Nuo užtrauktukų iki sagų, kurioms gali reikėti specialios priežiūros. Žinoma, ji nėra lepi ir jos nereikia daug, tačiau kiekvienas akcentas reikalauja dėmesio, nes tik taip gali garantuoti ilgaamžiškumą.

· Siūlome rinktis tokius skabiklius, kuriuose yra kuo mažiau sintetikos. Dažniausiai tokie suteikia drabužiui daugiau minkštumo ir malonaus kvapo, tad maloniai nuteikia. Tačiau nepamirškite, kad jie dažniausiai prisideda prie kur kas greitesnio rūbo susidėvėjimo.

· Džemperiai tarnaus kur kas ilgiau ir tokiu atveju, jeigu bus skalbiami tik tada, kai tikrai reikia, o ne ypač dažnai. Paprasčiausiai kiekvienas skalbimas trumpina drabužio tarnavimo laiko tarpą.

· Siūlome nepamiršti, kad atsiradus dėmėms jas reikia kuo greičiau pašalinti. Tam puikiai tinka ūkinis muilas, kuris dažniausiai pašalina net ir labai sudėtingas dėmes. Tačiau nelaukite, kadangi kuo dėmė labiau įsigers – tuo jos šalinimas bus sudėtingesnis.

· Žinoma, taip pat siūlome domėtis kaip gamintojas rekomenduoja prižiūrėti drabužį. Kai kurie prekiniai vardai pateikia išsamias rekomendacijas, tad siūlome jomis remtis, kadangi jos yra patikrintos.

Priežiūra nėra sudėtinga ir jos nereikia daug. Svarbiausia yra laiku pamatyti dėmes. Tokiu atveju drabužis ilgai tarnaus. Žinoma, tai priklauso ir nuo medžiagos, tad jį renkantis reikia nepamiršti to įvertinti.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *