Gėlių pristatymas: neieškokite progų, dovanokite tiesiog šiandien!

Laikas atsisakyti nuostatos, jog brangius žmones reikia galima tik esant rimtai progai! Kam laukti tuos ilgus metus ar, dar blogiau – iki solidesnio jubiliejaus? Skundžiatės, jog ir tais retais atvejais tenka gerokai pasukti galvą, kol sumąstote, kokią dovaną išrinkti? Gėlės yra universalios nepriklausomai nuo to, kam ir kodėl dovanojama. Susidomėjote? Tokiu atveju gėlių pristatymas yra vertas jūsų dėmesio.

gėlės internetuĮprasta gėles įsigyti prekybos centruose, pas turgaus prekeivį ar specializuotose parduotuvėse. Šiandien šioje nišoje atsirado ir naujovė – išsirinkti dominančią puokštę…internetu. Dažniausiai šia galimybe susidomi asmenys, fiziškai nepajėgūs to padaryti realiai. Tai gali būti, tarkime, laikinas sveikatos sutrikimas, ar faktas, jog dovanos siuntėją bei gavėją skiria dideli geografiniai atstumai (sveikintina, kai tokia atskirtis nedaro įtakos emociniam artumui ir ryšys puoselėjamas maloniomis smulkmenomis).

Natūralu, jog tokią galimybę išsirinkti bei užsisakyti gėles online (paprastai tai atliekama elektroniniu paštu arba telefonu), lydi ir dar viena paslauga – gėlių pristatymas (aišku, šią veiklą vykdo ne vien elektroninės gėlių parduotuvės, tačiau ir įprastos). Iš vienos pusės tai gali atrodyti kaip savotiškas "antiasmeniškumas": tradiciška, jog gėlės dovanojamos akis į akį. Būtent – tradiciškai, vadinasi – šiek tiek "nuvalkiota", įprasta ir atsibodę. Gėlių pristatymas į šią dovanojimo akimirką įneša daug gražių, netikėtų spalvų. Žmogus, neišlepintas tokio pobūdžio staigmenomis, dar ilgai bus pritrenktas – šiuo atveju didžiausią įspūdį dažniausiai palieka ne tai, kaip atrodo pačios gėlės, bet pats įteikimo faktas.

Aišku, nuostabai praėjus, ateis metas apžiūrėti, ir kaip tos padovanotos gėlytės atrodo. Pastarųjų asortimentas, nepriklausomai nuo to, koks metų laikas už lango, yra iš tiesų platus: pradedant įprastomis, tačiau vis vien visų mylimomis rožėmis ir baigiant kukliomis, tačiau žavingomis tulpėmis ar ramunėmis. Kvalifikuoti specialistai iš įvairiaspavių žiedų gali sukurti puokštę, atitinkančią net ir pačius subtiliausius norus. Tiesa, renkantis gėles, visų pirma vadovautis reikėtų ne savo asmeniniu skoniu, bet, jei įmanoma, bandyti atspėti to asmns, kurį ir siekiama pradžiuginti, pageidavimus. Neužmirškite, jog ir gėlių spalva gali daug ką pasakyti. Jei jums tai atrodo itin sudėtinga, nesivaržykite kreiptis pagalbos į konsultantus, galinčius patarti ir padėti išsirinkti.

Taigi, gėlių pristatymas – paslauga, tinkama pasinaudoti norint pasveikinti tiek dalykinį verslo partnerį, tiek ir pradžiuginti šeimos narį ar artimą draugą.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *