Kokias gėles pirkti skirtingoms progoms?

Įvairios progos neapsieina be gėlių, todėl prireikus jas įsigyti, skubama į parduotuvę Geliufeja. Gėlės dabar perkamos paprastose gėlių parduotuvėse ir elektroninėse parduotuvėse. Kuriuo būdu pirkti patogiau, priklauso nuo pirkėjo įpročių ir pageidavimų. Nesvarbu kuriuo būdu pirksite, tačiau visuomet labai svarbu, kaip išsirinkti tinkamas gėles.

Spalvota gėlių puokštėGėles rinktis reikia atsižvelgiant į progą. Gimtadieniai yra ta šventė, kuri neapsieina be gėlių, todėl rinktis gėles tokiai dienai daugeliui įprasta. Vis dėl to, kai reikia rinktis daugelis nežino, kokios gėlės tinkamiausios. Galbūt jums padės paprasti patarimai, kurių pagalba lengviau bus pasirinkti ir greičiau apsipirksite Gėlių Fėja Kaune. Reikia pagalvoti koks amžius ir kokia lytis gimtadienį švenčiančio žmogaus. Moterims dovanojamos įvairios gėlės, tačiau vyrams daugelis iš jų netiks, todėl vyrams dovanoti tinka rožes, amarylius, gvazdikus. Tinkamos spalvos taip pat svarbios. Vyrams tiks tamsiai raudona ir balta spalvos. Moterims pasirinkimas kur kas platesnis. Priklausomai nuo amžiaus parenkamos spalvos. Pavyzdžiui, merginoms ir jaunoms moterims tiks rožinė, geltona, šviesiai žalia ar šviesiai raudona, purpurinė ir pan. spalvos bei atspalviai. Tuo tarpu vyresnio amžiaus moterims tiks tamsesnės ir sodresnės spalvos. Kalbant apie gėlių rūšis, tai tiks beveik visos: orchidėjos, rožės, herberos, kalijos, pakalnutės, rugiagėlės ir kt.

Kita dažna šventė, kuri taip pat neįsivaizduojama be gėlių – vestuvės. Kokias rinktis tokiai progai, priklauso nuo to, kokia vestuvių tema ar tiesiog nuotakos pageidavimas. Vis dėl to, geriau rinktis tradicines gėlių spalvas ir rūšis, pavyzdžiui, baltos spalvos orchidėjas, baltas ar raudonas rožes, baltas kalijas ir pan.

Moters arba mamos diena taip pat neapseinama be gėlių. Dažniausiai tokioms progoms siūloma rinktis rožes, tulpes, narcizus ar gvazdikus. Spalvos gali būti baltos, raudonos ar geltonos. Taip pat labai gražiai atrodo įvairių gėlių puokštės, kurios tikrai pradžiugins jums brangias moteris. Tokių puokščių yra Geliufeja parduotuvėje.

Svarbu tik paminėti, kad visoms džiugioms progoms yra vienas svarbus patarimas – rinktis nelyginį skaičių gėlių. Visa kita priklauso nuo jūsų norų ir pageidavimų. Žinoma, paprasčiausia, kai žinote, ką žmogus mėgsta ir tuomet nuperkate tokias gėles, tačiau ne viskas taip paprasta. Todėl nežinant ką pirkti galite kreiptis į Gėlių Fėja Kaune ar kitame mieste esančią jų parduotuvę ir paprašyti, kad patartų. Tokiu būdu bus daug paprasčiau išsirinkti ir neteks gaišti daug laiko apmąstymams, kokios gėlės geriausiai tinka.

Skelbta Kultūra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *