Orkaitės: paprasti būdai jų švarai palaikyti

OrkaitėsOrkaitės yra viena iš tų virtuvės detalių, kurią būtina kartas nuo karto valyti. Įprastos drėgnos šluostės puikiai orkaitės švarai palaikyti tikrai nepakaks – reikalingos ir papildomos priemonės. Nors šiandien yra siūloma daugybė cheminių bei ekologiškų valiklių, negalima pamiršti, jog yra ir žmonių, manančių, kad orkaitės turi būti valomos kur kas paprastesnėmis priemonėmis. Ir jūs esate vienas iš taip manančių? Tuomet kviečiame skaityti jus šio teksto.

Bene vienas greičiausi bei paprasčiausių būdų, kaip išvalyti orkaitę namų sąlygomis pagaminta priemone, yra toks: į dubenėlį lygomis dalimis įberkite druską bei sodą ir gerai išmaišykite, o vandens įpilkite tiek, kad apsemtų šiuos produktus. Gerai išmaišykite – gausite tyrelę. Būtent ja, pasinaudodami kempinėle, šveiskite orkaitę – kuo puikiausiai pasišalins net įsisenėję riebalai, nešvarumai, aliejaus likučiai.

Norite, kad jūsų orkaitė būtų ne tik švari, bet ir gaiviai kvepėtų virtuvė? Tokiu atveju, orkaitės valymui verta išbandyti šį būdą: į vandenį negailėdami įpilkite acto bei įlašinkite keliolika lašų eterinio apelsinų aliejaus. Gautą mišinį gerai suplakite ir įpilkite į indą su purkštuvu. Išpurkškite visas orkaitės sieneles, šiek tiek palaikykite ir gerai nušluostykite drėgna minkšta šluoste – visi nešvarumai lengvai nusivalys, o gaivus vaisių aromatas pasklis po visą virtuvę.

Kaip matyti, jei esate iš tų žmonių, kurie linkę galvoti, kad namų švara turi būti palaikoma juose gamintomis priemonėmis, pats metas išbandyti šiuos paprastus, tačiau tikrai veiksmingus būdus. Reikia pastebėti, jog tokie orkaitės valymo būdai turi daug puikių privalumų: reikalauja nedaug laiko, visiškai nekenkia žmogaus sveikatai bei aplinkai (būtent todėl gali būti vadinami ekologiniais valikliais), o taip pat – teks patirti labai minimalias išlaidas norint pasigaminti vieną ar kitą aprašytą valymo priemonę.

Na, o baigiant pastebėti, belieka tik paminėti, kad siekdami idealios orkaitės švaros, šias priemones galite naudoti ir profilaktiškai, ne tik tuomet, kai prisiverčiate atlikti virtuvės tvarkymo darbus.

Skelbta Technologijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *