Stiklas aplink mus

Daug žmonių vis labiau vertina natūralius produktus ir yra pasiryžę už juos mokėti daugiau. Ar tai būtų stiklo gaminiai virtuvei, ar kambariams, ar dekoracijoms. Mes sakome „plastikiniai langai“, bet nutylime, kad pats langas vis tiek yra stiklinis, tik jo rėmas iš plastiko. Taigi, net ir ten, kur tarsi nelaikome specialiai jokių stiklo gaminių, mes vis tiek esame apsupti daiktų, kurie visgi yra stikliniai. Šiandien pasidairykime po namus ir pažiūrėkime, kokie stiklo gaminiai, stiklinės pertvaros, stiklinės durys yra aplink mus.

Virtuvė

Stiklo gaminiaiČia stiklo gaminių tikrai neišvengsime. Jeigu pasidairysime į elektroniką, kurios čia apstu, pastebėsime, kad stiklas daug kur yra svarbus komponentas. Ir ne šiaip sau stiklas, o toks, kuris gali būti labai vertingas ir kokybiškas. Pavyzdžiui, visiškai normalu matyti gerai užgrūdintą ir šilumai atsparų stiklą ant orkaitės durelių. Jis padeda mums, kai norime nevarstydami durų pamatyti, kaip kepa viduje esantis patiekalas. O ar prisimenate tuos gūdžius laikus, kai tekdavo atidaryti metalines krosnies dureles, gauti svilinantį karščio pliūpsnį tiesiai į veidą ir tada bandyti įžiūrėti, kaip ten kas kepa? Taigi, virtuvėje orkaitė būtinai turi stiklines dureles. Taip pat stiklą dažnai rasite ir ant mikro bangų krosnelės durų – kad matytume per skaidrų paviršiu, kaip gražiai viduje sukasi mūsų atšildomas kotletas. Stiklinės lentynėlės būtinai bus įstatytos mūsų šaldytuve, o stiklines dureles bus galima rasti ir kai kuriose spintelėse. Tikriausiai ir indai kažkurie bus stikliniai.

Vonia

Jeigu turite dušo kabiną, ko gero, ji bus taip pat su stiklo durimis ir pertvaromis. Įprasta turėti ir spinteles, kurios niekada nebus tokios medžiagos, kuri labai jautri drėgmei, mat drėgmės čia daug. Taigi, gali būti, kad rasime ir čia stiklinių spintelių arba bent jau tokių su stikliniais elementais. Taip pat net ir nedidelės veidrodžio lentynėlės gali būti stiklinės, kaip ir pats veidrodis. Vonios interjeras yra kietas ir toks, nuo kurio lengva nuvalyti drėgmę, o drėgmė nedaro lemiamo poveikio, taigi, čia stiklo būtinai surasime.

Svetainė

Jeigu norite turėti gražią svetainę, joje derinsite visokius komponentus, sąmoningai parinkdami svetainės dizainą. Galbūt jums gražu „kantri“ stiliaus interjeras, todėl bus daug medžio, akmens ir kitokių grubių medžiagų, ir stiklo gal net nereikės. O gal kaip tik sieksite skandinaviško lengvumo, minimalizmo, tada čia visur bus lengvų šviesių spalvų, o toks baldas kaip stiklinis staliukas, tikėtina, leis pasidėti jaukų kavos puodelį, prisėdus ant minkštos sofos.

Skelbta Dizainas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *