Jūsų mėgstamiausias sporto prekių pirkinys

Atrodo, era, kai sportas buvo laikomas tik kvailų, prastai besimokančių, tačiau treniruojančių raumenis „erelių“ dalykų, baigiasi. Jau keletą metų atletiškas kūnas – madingas kūnas. O dar tiksliau: madoje yra sveikas gyvenimo būdas. Net jeigu tau 16 ir tu maištauji prieš visą pasaulį, tavo maištas bus ne ėjimas gerti degtinės su klasiokais, o užsiregistravimas į bėgimo maratoną bei asmenukės su sportine apranga bei nubėgtu kilometražu, patalpintos socialiniuose tinkluose. Taigi, ir patys šauniausi, protingiausi, kiečiausi žmonės, kitiems atrodantys autoritetais, mieliau perka ne pypkę ar kaljaną, o sporto prekes. Paklausėme keleto miesto žmonių, kokios yra jų mėgstamiausios sporto prekės. Ir štai ką sužinojome.

Bėgimo bateliai

Sporto prekėsTomas sako, kad sportas jam ėmė patikti tik tada, kai jis išlaisvino iš standartų ir ėmė sportuoti taip, kaip nori. „Daug metų vis bandydavau nueiti į sporto klubą ir ten daryti tai, ką liepia daryti treneriai. Kelti, minti, kvėpuoti, valgyti baltymus ir kt. Tačiau visada palūždavau. Ne dėl to, kad pats fizinis aktyvumas būtų sunkus, bet dėl tų visų nurodymų, apribojimų ir atmosferos. Man nepatinka vaikščioti po sporto klubą, kur pilna vyrų ir moterų, po kiekvieno žingsnio apžiūrinėjančių save veidrodyje. Nepatinka ta muzika, kurios niekada šiaip neklausau, nepatinka ta masė sportuojančių žmonių. Galiausiai, mokėti pinigus už tai, kad tu nueini kažkur, kur gali pajudėti, atrodo net ir juokinga. Tai supratęs, nusipirkau pirmąjį ir iki dabar mylimiausią savo sporto srities pirkinį – bėgimo batelius. Ir pradėjau bėgioti palei Nerį. Nesidarau asmenukių, neskaičiuoju kilometrų, nežiūriu į tą laikrodį, kuris viską matuoja. Tiesiog bėgu. Ir bėgu nebūtinai palei Nerį tuo sveikatingumo taku. Bėgu ir per miestą, ir miškais. Įsidedu ausinukus į ausis, pasileidžiu muziką ir bėgu. Tai man yra tikras atsipalaidavimas, tai man yra kažkas tokio nuostabaus. Vos tik ėmiau taip bėgioti, supratau, kad galiu mylėti sportą. Man tikrai nereikėjo tų visų dalykų, kuriuos iki tol man kišo visuomenė ir trenerė. Taigi, mano mėgstamiausias pirkinys yra kokybiški sporto bateliai. Turiu keletą porų bėgiojimo batelių, su kuriais jaučiuosi labai laisvas. Man svarbu, kad jie būtų minkšti, labai lengvi, kad gerai kvėpuotų koja“, – sako jis.

Gertuvė

Rimui patinka aktyvus gyvenimo būdas, o sportas, kaip jis sako, jo gyvenimo variklis. „Jeigu tik man bloga nuotaika, jeigu tik pasijaučiu aptingęs, kažko nesuprantu, nusiviliu – padidinu sporto krūvį. Judėjimas ir sportas daro stebuklus, nes tada žmogus tampa laimingas, pasitiki savimi ir pasauliu, jis nori daug visko daryti. Kai žmogus nejuda, tik sėdi kur nors vietoje, net jeigu jis ir labai protingas, jį gali užklupti ir bloga nuotaika, ir nerimas, ir apatija, ir jis išvis nieko nenorės daryti. Dėl to aš sakau, kad judėjimas padeda gyventi gyvenimą ilgą ir sveiką, laimingą. Žmonės, kurie daugiausiai visko pasiekia, mėgaujasi sportu ir laisvalaikiu sportuoju. Mano mėgstamiausia universali sporto prekė – tai gertuvė. Nes sportuojant turi išnaudoti daug vandens ir geriausia tą daryti tada, kai turi pilną gertuvę šalia, tada ir prakaito lieti ne gaila. Turiu kelias gertuves, bet mėgstamiausia yra paprasta sidabro spalvos. Ji turi patogius raištelius, todėl galiu ją lengvai nešiotis su savimi, o taip pat ji turi ir įdėklus, kurie leidžia gertuvę pritvirtinti prie dviračio“, – sako Rimas.

Dviratis

Julijai mėgstamiausia sporto ir laisvalaikio prekė yra dviratis. „Išvis nesportuočiau, jeigu ne dviratis. Jis bent jau teikia daug malonumo, todėl su juo galiu sportuoti ir kartu džiaugtis. Viso kito sporto tiesiog nekenčiu, ypač bėgiojimo, arba, kaip kitaip būtų galima pasakyti – tiesiog dar neprisijaukinau. Kol kas labai man pasisekė, nes gyvenu šalia puikaus dviračių tako, todėl galiu kasdien daug judėti, važiuoti, įveikti didelius atstumus, ir tai man leidžia tiesiog mėgautis gyvenimu. Gerą orą lengva tiesiog praleisti, jeigu tu dirbti kažką prie kompiuterio. Aš taip gyvenu, ir mano darbo grafikas gana laisvas, tai galiu tiesiog dirbti nuo ryto iki vakaro, jeigu tik noriu. Tačiau, kada turiu dviratį, vos tik būna geras oras, aš jį čiumpu ir važiuoju kur nors pasivažinėti. Tai būna auksinis mano dienos laikas. Ir paskui vėl dirbti pavyksta kur kas produktyviau, smegenys, galva, mintys būna švarios, nebūna to techno streso, kurį kelia visi elektronikos ir kitokie įrenginiai“, – sako ji.

Namų aerobikos rinkinys

Dviejų mažų vaikų mama iš Vilniaus sako, kad ji nuolat internetu perka sporto prekes ir namuose jau įsirengė savotišką fitneso ar aerobikos salę. „Viskas prasidėjo po pirmojo nėštumo, kai priaugau tikrai daug svorio. Žinote, ir taip visada jo turėjau, tačiau po to nėštumo kažkaip dar liūdniau pasidarė. Galvojau, gims vaikas ir kažkaip suplonėsiu. Iš pradžių save teisinau, nes juk tarsi „ne aš kalta“, kad esu stora. Tačiau taip darydavau visą gyvenimą. Ir net gimus vaikui turėjau pripažinti, kad čia ne sutapimas, kad draugės pagimdžiusios sveria 50 kilogramų ir atrodo kaip dievaitės, o aš sveriu 100 ir nenoriu rodytis pasauliui, net tas kūdikis nedžiugina. Taigi, ėmiau keisti mitybą ir mankštintis. Mama, turinti mažą vaiką, geriausiai mankštintis gali namuose, taigi, tą ir ėmiau daryti. Ir tai mane nudžiugino, kadangi, kaip paaiškėjo, galiu užsisakyti keletą sporto prekių ir pajusti fitneso malonumą. Tada svoris ėmė tirpti, o vietoje prabangių pyragaičių ėmiau užsisakyti įvairias sporto prekes“, – pasakoja jauna mama.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *