Keisti baldai miegamajame

Ne visos baldų idėjos miegamojo kambariui yra geros, net jeigu jos ištartos garsių interjero dizainerių. Kodėl? Nes visi namai skirtingi, ir vieniems tinka vieni dalykai, kitiems tinka kiti. Štai keletas neįprastų miegamojo sprendimų ir jų vertinimas.

Rašomasis stalas

BBCPastebėsite, kad vis dažniau tie, kas prekiauja baldais Vilniuje, susistato baldus tarytum pagal paskirtį. Jeigu virtuvės, tai virtuvės, jeigu miegamojo, tai miegamojo. Tad net ir tose ekspozicijų salėse jau galima pastebėti, kad atsiranda kažkokių keistų derinių. Pavyzdžiui, tarsi siūloma miegamajame patalpinti ir rašomąjį stalą. Viena vertus, tai sprendimas taupantiems vietą. Galbūt studentai taip gali gyventi. Arba žmonės, kurie įsikuria labai mažoje erdvėje ir iš esmės visi kambariai telpa į vieną. Kita vertus, ateina ir mada, kada miegamasis nebėra tik vieta, kur miegame. Ši erdvė įgyja vis daugiau naujų funkcijų ir kuo miegamasis darosi panašesnis į viduramžių laikų miegamuosiuose, kuriuose tilpdavo daug kitų kambarių, tuo geriau.

Toršeras – daiktas

Kitas keistas akcentas, kuris atsiranda vis dažniau miegamajame – tai įdomus toršeras.Tai iš toli atrodys kaip didžiulis gaublys. O gal – kaip aukšta ir siaura flamingo figūra. Tačiau paaiškės, kad tai tarsi skulptūros, kurios turi ir toršero paskirtį, nes įjungus energiją, tai ima šviesti. Taigi, tai labai stilingas ir pagirtinas sprendimas, jeigu savo miegamajame pastatysite kažką tokio.

Užuolaidos virš lovos

Dažnai žmonės pripažįsta kad labai vertina savo namų privatumą. O dar labiau – savo miego kokybę, nes ji tampa itin svarbiu indikatoriumi mūsų gyvenime. Geras miegas yra geras gyvenimas ir tai mums tikrai labai svarbu. Tad virš lovos kartais žmonės kabina pačias tamsiausias užuolaidas ir jomis stengiasi apgaubti visą savo dailų guolį. Tuomet net ir pradėjus šviesti ankstyvai rytmečio saulutei, galima ramiai išsimiegoti tokioje tamsoje, kaip kokiame meškos urve.

Mini baras

Dar vienas interjero sprendimas, atsirandantis miegamajame, primena viešbučių paslaugas. Tai – nedidelis bariukas, kur sutuoktiniai gali laikyti prabangaus viskio, šalto gėrimo ar kažkokių kitų gėrybių butelius. Tiesa, jeigu yra mini baras, tai bus ir televizorius, nes tik gerti ir kalbėtis niekas nenorės. Tai labiau tinka, kai miegamajame atsiranda ir ekranas.

Televizorius – reikia ar nereikia? Klausimas, kurį tenka iškelti kiekvienai porai, svarstančiai, ką jiems reiškia jų miegojimo erdvė. Prijungtas vonios kambarys taip pat gali tapti diskusijų objektu, nes jį turėti namuose yra tikrai labai smagu.

Skelbta Dizainas Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *