Mediniai vaikų kambario baldai: sveika ir praktiška

Mediniai vaikų kambario baldaitai natūralaus medžio kvapas, ekologiškos žaliavos, praktiškumas, ilgaamžiškumas, jaukumas. Natūralaus medžio vaikų kambario baldų gamintojai NATURBALDAI pateikia patarimus vaikų kambariui.

1) Pirmiausia vaikų kambario baldai turėtų būti draugiški vaiko ar jaunuolio aplinkai. Vaiko kambarys – tai atskira erdvė, kurioje jis kuria savo pasaulį jį supančių daiktų apsuptyje. Žaislai, knygos, baldai formuoja vaiko santykį su aplinka ir pačiu savimi, ugdo charakterį.

2) Vaikų kambario baldai turi būti sveiki, pagaminti iš ekologiškų medžiagų. Visų tėvų didžiausias džiaugsmas – sveikas vaikas. Mediniai vaikų kambario baldai – tai ekologiškas, sveikas ir saugus produktas. Natūralaus medžio masyvo vaikų kambario baldai neturi tokių kenksmingų medžiagų, kaip klijuoti baldai iš drožlių ar faneros, patikrinti pastarųjų ekologiškumą praktiškai neįmanoma. Netgi dažai, kuriais yra nudažyti baldai, gali turėti savyje švino. Mediniai vaikų kambario baldai – tai produktas, atitinkantis net pačių reikliausių tėvų norus. Pavyzdžiui, baldai iš eglės masyvo (pav. 1) turi savyje eterinių aliejų, naudingų vaiko sveiktai.

vaiku kambario baldai is egles masyvo

Pav.1 NATURBALDAI. Natūralaus medžio vaikų kambario baldai iš eglės masyvo.

3) Mediniai vaikų kambario baldai turi būti saugūs. Mažylių pusiausvyra ir koordinacija vystosi jiems beaugant, tad baldai turėtų būti be aštrių kampų, o lovos turėti tam tikras šonines apsaugas (pav. 2).

su apsaugomis

Pav.2 NATURBALDAI. Natūralaus medžio vaikų kambario baldai iš eglės masyvo su šoninėmis apsaugomis.

Vaikas turi lengvai atidaryti ir uždaryti spintelės duris ar komodos stalčius, kad jam nereiktų naudoti jėgos ir nebūtų rizikos susižeisti.

Vaiko saugumui ypač svarbus medinių kambario baldų svoris. Vaikui turi būti sunku baldus pakelti ar nugriauti išdykaujant.

4) Mediniai vaikų kambario baldai turi būti praktiški. Kambario baldai keičiasi priklausomai nuo vaiko amžiaus: dydis, forma, interjero sprendimai. Mediniai vaikų kambario baldai turi būti orientuoti į vaiko amžių, pritaikyti jo augimui ir ugdymui. Lovos, komodų, rašomųjų stalų aukštis turi būti parenkamas toks, kad vaikui baldas tiktų mažiausiai kelis metus. Natūralaus medžio masyvo baldai yra ilgaamžiai, tarnauja daugiau nei 10 metų, yra itin patvarūs, jų funkcionalumą reikia įsivertinti prieš gaminant baldus. Natūralaus medžio vaikų kambario baldai gali būti pagaminti pagal individualų užsakymą. Mediniai vaikų kambario baldai gali turėti reguliavimo funkciją ar būti modifikuojami. Gerai apgalvota investicija į medinius baldus būna ilgalaikė.

5) Natūralaus medžio vaikų kambario baldų jaukumas ir žaismingumas. Natūralaus medžio masyvas sukuria jaukią vaiko kambario atmosferą, o tėvams patartina sukurti žaismingumą. Mažyliai mėgsta žaisti ir slėptis, patartina jų lovytes padabinti užuolaidėlėmis. Mokyklinukams patinka surinkinėti ir ardyti daiktus. Žingeidžių vaikų smalsumui patenkinti tėvai gali rinktis modulinius kambario baldus (pav. 3) ir kurti interjerą kartu su vaikais.

kubai

Pav.3 NATURBALDAI. Natūralaus medžio moduliniai kubai.

Mediniai vaikų kambario baldai tinka bet kokio amžiaus vaikui, gali būti pagaminti pagal individualų užsakymą naujagimiui, mokyklinukui ar jaunuoliui. Natūralaus medžio baldai – tai sveikas ir praktiškas produktas.

Skelbta Interjeras Pažymėti: , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *