Kodėl rinktis plaukų priežiūros priemones reikia atsakingai?

Profesionali plaukų priežiūraDaugelis žmonių į plaukų švarą ir jų priežiūrą žiūri labai paprastai – tiesiog prekybos centre, tarp daugybės buteliukų pasirenka labiau girdėtą pavadinimą, daugmaž tinkamą kainą ir tuo jų rūpinimasis plaukais pasibaigia. Kiti gi, mano, kad rūpinasi plaukais tačiau apsiriboja tuo, jog pasiklausia plaukų kosmetika prekiaujančios parduotuvės konsultantų patarimais ir nuperka vos ne pirmą pasiūlytą prekę. Tačiau plaukų priežiūros priemones reikia rinktis atsakingai ir štai kodėl.

Pirma ir svarbiausia priežastis yra plaukų sveikata. Plaukų sveikata formuoja tai, kaip atrodo jūsų plaukai. O kaip atrodo jūsų plaukai – taip atrodote ir jūs. Šukuosena, nepriklausomai formuojate ją ar ne, jūsų veidui suteikia reikiamus bruožus – vienus jų paslepia, kitus paryškina. Tik sveikai atrodantys plaukai gali garantuoti jums sėkmę, nepriklausomai nuo to, kur jos siekiate – asmeninėje ar profesinėje veikloje. Todėl, jūs privalote tinkamai rūpintis plaukais tam, kad jie būtų sveiki, džiugintu jus ir aplinkinius.

Sveiki plaukai ne tik atrodo gražiau, tačiau ir paklūsta jums. Tik tinkamai prižiūrimi plaukai įgaus tinkamą teksturą ir tik tokiu būdu jūs galėsite juos formuoti taip, kaip panorėję. Sausi, ploni, šiurkštus plaukai turi savitų niuansų, kurie neleidžia išgauti maksimalaus efekto juos formuojant – tai jie šiaušiasi, tai panaudojus formavimo priemones atrodo mažesnės apimties ir kt. O štai pasirinkus tinkamas plaukų priežiūros priemones – jums reikės kur kas mažiau papildomų priemonių, o savo šukuosena galėsite atskleisti kur kas daugiau dar nematytų savo asmenybės bruožų.

Trečia, labai svarbi priežastis yra plaukų „gydimas“. Jeigu jūs manote, kad ploni, sausi, šiurkštūs, besiriebaluojantys ar pleiskanojantys plaukai yra tik genetika ir jos pakeisti neįmanoma – jūs labai smarkiai klystate. Žinoma, plaukų būklė neretai priklauso ir nuo organizmo būklės – pavyzdžiui, riebūs plaukai rodo, kad organizmas gamina pakankamai arba net per daug riebalų, kurie išsiskiria per plaukus. Lūžinėjantys, sausi plaukai rodo tam tikrų vitaminų trukumą. Tačiau, nepriklausomai nuo to, jūs kol organizmas atsistatys, kol ims gaminti pakankamai reikalingų medžiagų, nemažai galite padaryti dėl savo plaukų ir jų išvaizdos. Tinkamai parinktos plaukų priežiūros priemonės suteiks jūsų plaukams trūkstamų medžiagų, sustiprins juos ir padengs apsauginiu sluoksniu. Kalbant apie linkusius riebaluotis plaukus – jos pašalins perteklių ir pasunkins riebalų išskyrimą. Pleiskanojančių plaukų (tiksliau – galvos odos) savininkams tai leis.

Ketvirta – kuomet jūs perkate parduotuvėje, kaip taisyklė – jeigu tai vyksta paprastoje parduotuvėje, jūs susiduriat su megėjiškom priemonėm, kurios ne visos, tačiau nemaža dalis yra nelyg skystas muilas. Jeigu jūs perkate specializuotuose parduotuvėse – pasirinkimas yra didelis, tačiau parduotuvės konsultantai neretai yra suinteresuoti įbrukti jums tuos produktus, kuriuos nurodo jų pardavimo vadovai, kurie tai daro dėl daugelio priežasčių – gali būti, kad sandėlyje užsilaikė tam tikros produkcijos, o gali būti ir taip, kad vieniems arba kitiems produktams jie gauna ypač geras sąlygas.

Todėl, pirmiausia jūs turite rūpintis savo plaukais. Pirmiausia, turite sužinoti, kokius produktus turėtumėte naudoti savo plaukams. Antra, jūs turite domėtis gamintojais ir jų siūlomais produktais, kurie tiktų jūsų plaukams. Jūs turite rinkti ir žinoti informaciją apie juos. Ir tik žinodami kas yra geriausia jums pirkti sau tinkamas plaukų priežiūros priemones.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti:
One comment on “Kodėl rinktis plaukų priežiūros priemones reikia atsakingai?
  1. Margo sako:

    ačiū už patarimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *