Kas yra dekoratyvinė kosmetika?

Dekoratyvine kosmetika padeda sukurti fatališkos moters įvaizdį. Įvairūs kremai gali maitinti arba drėkinti odą ir taip išsaugoti jaunystę, dailią išvaizdą. Tačiau tik dekoratyvine kosmetika pakeičia moterį neatpažįstamai (dekoras – org. kalba – papuošalas). Dažnai akcentuojama profesionali dekoratyvine kosmetika ir jos skirtumas su paprasta. Kaip tą profesionalumą išmatuoti?

Norint atsakyti į šį klausimą reiktų pasvarstyti – kas yra kosmetika? Dekoratyvine kosmetika vikipedija sako, kad tai yra bendras gaminių, naudojamų žmogaus išvaizdai ir kvapui pakeisti, pavadinimas.

Kosmetika moterimsDekoratyvine kosmetika savoka apima losjonus, kremus, dažus, dezodorantus, plaukų dažus ir k.t. Visgi, dar senovės Egipte naudota dekoratyvine kosmetika buvo suprantama kiek siauriau – kaip tik veido dažymas. Tačiau tuo metu ir iki pat XX – o amžiaus į kosmetikos sudėtį įėjo švino ir kitų nuodingų medžiagų (tarkim, gyvsidabrio). Todėl ji buvo nuodinga. Tačiau tie raganų medžioklės laikai jau praėjo, o šiuolaikinių gamybos technologijų ir ekologiškų medžiagų dėka, kosmetika yra visiškai saugi. Kosmetikos gaminiams taikomi griežti įstatymais apibrėžti reikalavimai.

Kai kurie visažistai teigia, kad tik dekoratyvine kosmetika profesionalams yra tikroji dekoratyvine kosmetika, prie kurios yra teisė liestis. Pastaroji skiriasi dėl naudojamų medžiagų kokybės, bei gamybos procesui taikomų aukštų standartų. Dažnai abejojama ar gali profesionali kosmetika būti natūrali. Gali, tereikia prisiminti, kad natūrali kosmetika yra lengvesnės tekstūros. Todėl jos išsilaikymas trumpesnis, o veido padengimas reikalauja daugiau kruopštumo.

Kita vertus profesionali dekoratyvine kosmetika turi plačią spalvų ir atspalvių gamą. Tai palengvina jos pasirinkimą ir pritaikymą prie savo odos tipo (įvairiausių spalvų makiažo pagrindai, maskavimo priemonės, pudros – tikrai leis pasirinkti tinkamiausią).

Dekoratyvine kosmetika internetu gali pasiūlyti platų profesionalių gaminių asortimentą. Be to dekoratyvine kosmetika internetu pigiau nei perkant tradiciniais būdais. Juk išvengiama daugelio tarpininkų, o platintojai produkciją gauna tiesiai iš gamintojų. Pirkėjas visuomet turi teisę grąžinti gaminį ir susigrąžinti visus sumokėtus pinigus. Nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje esate – dekoratyvine kosmetika internetu – taps greitu ir paprastu sprendimu.

Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa sukurta tam, kad susipažintumėme su dekoratyvine kosmetika ir jos profesionaliu naudojimu.

Skelbta Kultūra
One comment on “Kas yra dekoratyvinė kosmetika?
  1. Margo sako:

    ačiū už patarimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *