Plytelių klijavimas Vilniuje ir kituose miestuose – kaip nustatomos kainos

PlytelėsVisiems klientams, kuriems aktualus plytelių klijavimas Vilniuje ir kituose miestuose, dabar rekomenduojama prieš paslaugų užsakymą pasidomėti kaip vyksta ne tik specialistų paieškos procesas, bet ir pats darbų atlikimas. Kai kurie žmonės stebisi, jog vieni specialistai ima didesnius įkainius, o kiti – mažesnius. Toks kainų skirtumas priklauso nuo kelių kriterijų. Kreipiantis į bendrovę ar privatų plytelių klijuotoją, dažniausiai galima išgirsti tik preliminarią kainą, tačiau visi specialistai dažniausiai pabrėžia, kad galutinę kainą jie gali pasakyti tik tuomet kai pamatys vietą, kuri turės būti išklijuojama plytelėmis. Žinoma, vieta nėra vienintelis rodiklis, dėl kurio gali kisti paslaugų įkainiai.

Verta pabrėžti, kad klientai gali derėtis paslaugų užsakymo metu. Tai daryti galima atsižvelgiant į visus darbą lengvinančius faktorius. Pavyzdžiui, jeigu plytelės bus labai didelės t.y. kiekviena plytelė bus didelio ploto, tai jūs galite prašyti mažesnio paslaugų įkainio, nes vis dėlto – darbai vys gerokai greičiau. Štai, jeigu plytelės yra standartinio ploto, tai specialistui jų priklijuoti reikės daugiau, bet jeigu jos didelio ploto, tai tam, kad būtų išklijuotas vienas kvadratinis metras, jam plytelių priklijuoti reikės mažiau – darbas vyks greičiau. Pagal tai galite derinti kainą. Pastaba – paslaugų kainos įprastai nustatomos pagal priklijuotų plytelių kvadratinį plotą, tad jeigu jums reikės išklijuoti tik grindis – išmatuokite jas ir jau žinosite preliminarią kainą.

Jeigu specialistų paslaugų įkainis kyla, tai turite pasidomėti kodėl. Dažniausiai kainos augimą lemia tai, kad plytelės yra labai mažo pločio. Juk esate matę, kaip vonios kambariai yra klijuojami itin smulkiomis plytelėmis – mozaikomis? Dėl to kaina tikrai didės. Jeigu klijuojamos vienos spalvos ir stiliaus plytelės, tai kaina skirsis tik dėl jų pločio, bet jeigu jūs esate sugalvoję kažkokį dizainą, kuomet naudojamos kelių rūšių plytelės, tai savaime aišku, kad specialistui teks sugaišti daugiau laiko, o už tai turės būti mokama papildoma suma.

Plytelių klijavimas Vilniuje dabar labai paprastas su Universaliu Meistru!

http://www.universalusmeistras.lt/plyteliu-klijavimas-vilniuje/

Plytelių klijavimas Vilniuje bei kituose miestuose atliekamas vienoda tvarka. Klientas turi nupirkti visas reikalingas medžiagas – plyteles, klijus, gruntą, paviršiaus tvirtinimo medžiagas ir t.t. Jeigu jūs nežinote kokių medžiagų jums reikės, jūs galite prašyti patarimo būtent specialisto. Dauguma plytelių klijuotojų netgi padeda viską įsigyti t.y. kartu vyksta į parduotuves ir nurodo ko būtent reikės, tad nesidrovėkite – teiraukitės visko, ko nežinote.

Kalbant apie darbų spartą, visada reikia pabrėžti, kad kiekviena patalpa yra skirtinga, todėl darbų trukmė vienur gali būti ilgesnė, o kitur trumpesnė. Kaip jau aiškinome – daug laiko pareikalauja pagrindo paruošimas. Patalpose, kuriose bus klijuojamos plytelės, jūs negalėsite drąsiai vaikščioti darbų metu, nes galite prinešti įvairiausių akmenukų, kurie trukdytų darbams. Įprastai po darbų tenka palaukti keletą dienų kol klijai sukietėja visiškai. Dėl garantijos taikymo jums iškart reikia viską suderinti su pasirinktu specialistu, nes kartais kiti meistrai garantinio laikotarpio ir netaiko tokiems darbams.

Skelbta Dizainas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *