Trinkelių klojimo darbai

Ko gero visi vairuotojai pastebi, kad kiekvienais metais sezoniškai tvarkomi keliai, lyginamos duobės. Dažna kelių darbus atliekanti įmonė neapsiriboja tik važiuojamosios dalies remontu, tačiau teikia ir tokias paslaugas kaip trinkeliu klojimas, tiesia gatves ir kelius, tiesia inžinerinius tinklus, atlieka aplinkos tvarkymo darbus, teikia kelių priežiūros paslaugas bei nuomoja darbinę techniką. Viena tokias paslaugas teikiančių įmonių – Uždaroji akcinė bendrovė„Keldarista“.

Pagrindinė šaligatvių, aikščių ir skverų statybinė medžiaga šiandien yra trinkelės. Trinkelių klojimo paslaugas šią dieną teikia daug specialistų. Didelę patirtį turinti Uždaroji akcinė bendrovė „Keldarista“ trinkelių klojimo užsiima jau ne vienerius metus. Specialistai teigia, kad trinkelių klojimo darbus geriau visada patikėti profesionalams. Tokie darbai reikalauja tikslumo, tinkamos įrangos ir patirties. Šiandien kaip niekada populiarūs ornamentiniai trinkelių raštai, mozaikos, kurios išties reikalauja įgudusios akies ir rankos. Kreipdamiesi į profesionalus, jūs ne tik užtikrinsite gerą darbų kokybę, bet ir sutaupysite laiko ir turėsite gerą darbų garantiją. Kodėl trinkelės taip svarbu? Atsakymas paprastas – norint sukurti sau priimtiną aplinką ir jaukumą, svarbus ne tik būsto interjeras, bet ir eksterjeras. Jeigu trinkelės bus klojamos neprofesionaliai, po kurio laiko išryškės nelygumai, tarpai tarp trinkelių gali imti stipriai žaliuoti. Patys originaliausi trinkelių raštų sprendimai gali būti randami internete, specialiuose kataloguose, idėjų galite pasisemti kultūriniuose objektuose, miesto aikštelėse. Štai Elenos ir Petro šeima iš Vilniaus, statydami naują namą Kalnėnuose, žinojo, kad aikštelę keliems automobiliams parkuoti išlos trinkelėmis. Trinkelių ornamento idėją pora atrado internetiniame panašių darbų kataloge. Aikštelė apskritimu grįsta trinkelėmis, viduryje apvalus augalo ornamentas, sudėliotas iš tamsesnės spalvos trinkelių. Pora žinojo, kad šiuos klojimo darbus turi atlikti profesionalai, todėl kreipėsi į Uždarąją akcinę bendrovę „Keldarista“.

Elena ir Petras samdė geriausius kelių tiesimo ir statybos specialistus, kad pastatytų jiems namą ir puikiai sutvarkytų aplinką. Kadangi teritorija atrodė kaip stambi statybos aikštelė, buvo reikalinga statybiniu konteineriu nuoma. Konteinerius parūpino bendrovė UAB Opus Realis, kuri be konteinerių nuomos dar teikia šiukšlių išvežimo, surinkimo iš namo, buto ar sodybos paslaugas, išveža statybines atliekas, taip pat surenka ir išveža naudotą buitinę techniką, atlieka aplinkos tvarkymo darbus. Po visų atliktų statybinių darbų UAB Opus Realis specialistai išvežė žemes, gruntą, sutvarkė aplinkos žalumą. Pora patikina, kad visada naudingiau samdyti patirties turinčius profesionalus, tada niekam nereikia komanduoti, nurodinėti, visi darbai atliekami tiesiog puikiai.

Kadangi Elena ir Petras sklypą pirko ten, kur nebuvo išvedžiota jokių inžinerinių tinklų, todėl šie darbai buvo patikėti UAB „Keldarista“. Buvo tiesiami lauko vandentiekio tinklai, klojami nuotekų tinklai, trapų įrengimas, gelžbetoninių šulinių įrengimas ir remontas, montuojami šulinių liukai, taip pat pakeliami šulinių liukai. Petras juokauja, kad į kiemą įsileidus vos kelių įmonių atstovus puiki aplinka buvo sukurta efektyviai.

Jau atsivertę pirmą google vaizdų puslapį, galite rasti daugybę trinkelių klojimo pavyzdžių. Katalogus su pavyzdžiais jums gali pateikti ir darbus atliekantys profesionalai. Trinkeles galite pirkti patys, siųstis iš užsienio ar patikėti šį reikalą darbų rangovams. Trinkelių kainos svyruoja, priklausomai nuo naudojamų medžiagų, gamintojo. Paprastai trinkelės būna natūralios spalvos, spalvotos ar net daugiaspalvės. Kuo daugiau spalvų, tuo sudėtingesnė trinkelių pagaminimo technologija, todėl ir kaina atitinkamai didesnė. Internete galite rasti populiariausią trinkelių spalvų paletę. Spalvos varijuoja nuo baltos, šviesiai pilkos, tamsiai pilkos, rusvos, rausvos, rudos bei net melsvos. Spalvos išgaunamos vis naujesnės ir įvairesnės, todėl tikrai galite įgyvendinti savo fantaziją.

Taigi, jei jums reikalingas trinkelių klojimas, norite profesionalaus paslaugų atlikimo, kreipkitės į UAB „Keldarista“ ir tikrai neteks nusivilti. Puikūs specialistai, geri terminai ir prieinamos kainos – tikrai tai, ko ieško kiekvienas, norintis geriausio rezultato.

Skelbta Dizainas Pažymėti:
One comment on “Trinkelių klojimo darbai
  1. Monika sako:

    Norint kokybiškai sudėti trinkeles, verta naudoti ir apie vibro plokštes: https://www.elremta.lt/lt/shop/reversines-vibroplosktes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *