Kokie baldai madingi šį sezoną?

Baldų gamyba KlaipėdojeĮmonė „Medeinus“ – baldų gamyba Klaipėdoje užsiimanti įmonė. Įmonė pagal klientų pageidavimus gamina virtuvės, vonios, miegamojo, vaikų, darbo ir kitų kambarių baldus. Jeigu jums trūksta idėjų, kokio stiliaus, spalvų baldus norite matyti savo namuose – ne bėda. Interjero dizaineriai kiekvieną sezoną rekomenduoja ir pataria, kokio dizaino baldai gali sukurti jaukią atmosferą jūsų namams.

Šiuo laikotarpiu nėra madingi vieno stiliaus baldai. Interjero dizaineriai ragina nebijoti pasitelkti fantaziją ir tarpusavyje derinti tiek klasikinį, tiek modernų stilius. Svarbiausia rasti darnų sprendimą, kuris tiktų jūsų namų aplinkoje. Rekomenduojami tam tikri akcentai, įvairios formos ir spalvos, kurios namams suteikia išskirtinumo.

Norintiems greitai ir nebrangiai atsinaujinti namų aplinką yra rekomenduojamas senų baldų atnaujinimas. Tai galite lengvai padaryti seną baldą apvilkę nauja medžiaga, turinčia kitą spalvą, raštus ir pan. Sofos ir kėdės dažniausiai yra aptraukiamos gobelenu. Visuomet išlieka madingi rankų darbo baldai. Dažniausiai jie yra vienetiniai, todėl neabejotinai jūsų namams suteiks išskirtinumo. Baldų gamyba Klaipėdoje užsiima net ir iš pirmo žvilgsnio sudėtingais būsto interjero sprendimais. Niekuomet nenusivilsite išsirinkę klasikinio ar senovinio stiliaus baldus, nes šie yra lengvai priderinami, tinkantys įvairiam interjerui. Antikvariniai baldai taip pat yra geras pasirinkimas, kuris šį sezoną yra derinamas su šiuolaikiškas ir moderniais baldais.

Viena iš sezono tendencijų – spalvoti baldai. Juos galite arba įsigyti spalvotus salone ar gamintus pagal užsakymą, arba jau turimus atnaujinti ryškiomis detalėmis. Rekomenduojama nebijoti išskirtinumo, savitumo ir originalumo. Būtent tokie baldai gali atskleisti jūsų asmenybę, stilių ir improvizacijos galimybes. Svarbiausia renkantis baldus ar juos atnaujinant nepamiršti pagrindinės jų paskirties – funkcionalumo.

Skelbta Interjeras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *