Krūtų korekcijos

Dailesnė moters krūtinėNors ir dažniausiai žiniasklaidoje matome įvairius straipsnius apie krūtų didinimą ir, rodos, tai bene aktualiausia tema, kalbant apie plastinę chirurgiją, tačiau galima drąsiai teigti, jog vis dėlto tai nėra tiesa. Šiandien, kalbant apie krūtų transformacijas, yra pamirštamas ir į antą planą nukeliamas krūtų pakėlimas bei jų mažinimas. Visos trys procedūros yra be galo skirtingos ir aktualios skirtingo tipo ir požiūrio moterims.

Krūtinės didinimas

Nors šiandien vis labiau vertinamas moters natūralumas, tačiau vis dėlto krūtų didinimas yra viena geidžiamiausių operacijų. Be jokios abejonės, moterims kurios visiškai nėra apdovanotos putlia krūtine tai yra puikus būdus atsikratyti kompleksu ir jaustis moteriškesnėmis, tačiau esti ir tokių moterų, kurios turėdamos normalaus dydžio krūtinę nori dar labiau ją pasididinti dėl įvairiausių priežasčių – iškreipto požiūrio į save ar siekiamybės įtikti kitiems ir būti patrauklesnėmis vyriškos lyties atstovams.

Krūtinės mažinimas

Kai vienos svajoja apie krūtų padidinimą, kitos tuo tarpu mielai daug ką paaukotų, kad galėtų atsikratyti didelės krūtinės sukeliamų kančių. Nors iš šalies atrodo gan keistas sprendimas moteriai sumažinti tai, kuo apdovanojo gamta, tačiau daugelis nepagalvoja kokius sunkumus iš tikrųjų sukelia didelė krūtinė. Visų pirmiausia tai fizinis skausmas, kurį dažnai sukelia sunki krūtinė. Nuolatiniai nugaros skausmai, iškrypęs stuburas ir kitos problemos – tai didelių krūtinių savininkių kasdienybė. Negana to, elementariausi dalykai kaip rūbų apsirpirkinėjimas gali tapti didele problema, mat atrasti tobulai tinkančio dydžio rūbą yra neįmanoma. Ir, be abejo, kompleksai ir psichologinis diskomfortas, kai didelė krūtinė nuolat traukia aplinkinių žvilgsnius ar net komentarus.

Krūtinės pakėlimas

Ši procedūra anksčiau ar vėliau tampa aktualia kiekvienai moteriai. Tiek senėjimo procesai, tiek ir pogimdyvinis laikotarpis įtakoja krūtinės formą – ji pradeda „leistis“ žemyn, taip prarasdama savo estetinę išvaizdą, todėl krūtų pakėlimas aktualiu tampa kiekvienai. Gana nesudėtingos operacijos dėka pašalinamas odos perteklius ir krūtinė grąžinama į pradinę padėtį, taip padedant išvengti ne visuomet gražiai atrodančių natūralių gamtos procesų. Pakelta krūtinė vėl atrodo putlesnė bei suteikia daugiau pasitikėjimo savimi būnant be liemenėlės.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *