Kaip buvo įrengots šildomos grindys

Remonto metu ne pas vienus žmones būna įrengiamos šildomos grindys. Štai neseniai tokias grindis vonioje įsirengusi Andželika sako, kad viskas įvyko tikrai greitai, o dabar grindimis džiaugiasi visi. „Anksčiau būdavo nesmagu, nes prisimenu tą gyvenimo etapą, kada turėjome namus su labai šaltomis keramikinėmis grindimis, pamato net toje vietoje normaliai nebuvo padaryta, visas šaltis iš žemės ateidavo. Šalta būdavo net ir su šiltomis šlepetėmis. Dėl to norėjosi čia šitos klaidos jau nekartoti ir pasidaryti tikrai šiltai viską, normaliai“, – sako moteris ir prisimena, kaip greitai ir tinkamai buvo sudėtos grindys pas ją.

Atvežė medžiagas ir sudėjo

Grindys namuoseMoteris sako, kad šildomos grindys buvo sudėtos tikrai tik per kelias dienas. "Ilgiau užtruko laukti, kol atveš visas medžiagas, kadangi iš tiekėjų jos vėlavo. Pačios grindys pas mane yra sudėtos kaip parketas, todėl jos dar šiltesnės, mažiau sugeria šilumos. O apačioje sumontuota visa ta sistema. Atvežė medžiagas gal penktadienį. Tai savaitgalį meistrai dirbti nenorėjo. Meistrai dirbo dvi dienas. Atėjo pirmadienį, apsižiūrėjo, išvyniojo pačias tas konstrukcijas, pasakė, ko dar dasipirkt reikia. Patys irgi neturėjo visų įrankių tada pasiėmę. Sakė, ateis kitą dieną. Na tai gerai, aš palaukiau, ir jau antradienį jie pilnai viską sudėjo ir su apdailomis“, – sako ji.

Kaip atrodo šildomų grindų konstrukcija? Paprastai yra padaromas tam tikras pagrindas, ant jo dedamos grotelės, ant jų dedami kaitinimo elementai, kurie veikia panašiai kaip kokia krosnelė, tada, kai yra įjungta. Tuomet ant viršaus jau yra klojamos apdailos medžiagos, pavyzdžiui, plytelės arba mediena, ar kažkas kitas, iš ko bus padarytos grindys. Viskas visuomet daroma taip, kad būtų užtikrinamas maksimalus saugumas, niekas tikrai nenukentėtų, viskas būtų atlikta tinkamai.

Džiaugiasi visi namai

Anot Andželikos, šildomos grindys sulaukė tikrai visų namų palaikymo, nes visi namuose be galo džiaugiasi šiuo dalyku. Šilta ir vaikščioti, ir sėdėti ant klozeto. Ir iš vonios išlipus nereikia drebėti ir siekti aprasojusio rankšluosčio, galima ramiai apsirengti.

Skelbta Technologijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *