Kaip išsirinkti tinkamas vasarines padangas?

Automobilio padangos yra labai svarbios. Tinkamai parinktos užtikrins saugumą ir komfortišką važiavimą. Šiuo metu KOKYBIŠKOS PADANGOS ŽEMESNE KAINA parduodamos ir internetu, ir paprastose parduotuvėse, kuriose prekiaujama automobiliams skirtomis prekėmis. Taigi, pasirinkti tinkamas nebus sudėtinga.

PadangosArtėjant šiltajam metų laikui iškyla daug klausimų vairuotojams. Kaip išsirinkti tinkamas vasarines padangas? Tai pagrindinis klausimas, į kurį galima atsakyti. Svarbiausia įvertinti savo poreikius bei žinoti, kokie kriterijai svarbūs šiltajam metų laikui, kuomet bus eksploatuojamos padangos. Koks didžiausias iššūkis yra padangoms vasarą? Žiemą, visi žinome, kad tai bus ledas, sniegas, užpustyti keliai. Vasarą – šlapias asfaltas. Staiga pradėjus lyti pablogėja ir vairavimo sąlygos. Ne mažiau sunkumų kelia karštis, kuris veikia kelio dangą ir padangas.

Tik pagalvokite, kaip svarbu išsirinkti tinkamas ir kokybiškas padangas. Pavyzdžiui, aukštos kokybės padangomis važiuojant 80 km/val. greičiu ir staiga prasidėjus liūčiai stabdymo kelias bus apie 18 metrų trumpesnis, nei važiuojant ta pačia kelio danga, tuo pačiu greičiau, tačiau su žemos kokybės padangomis. Net vienas metras gali reikšti labai daug, o čia kur kas daugiau. Taigi, norint užtikrinti savo ir kitų eismo dalyvių saugumą reikia rinktis tik aukštos kokybės padangas.

Kai kuriems vairuotojams rūpi ir degalų sąnaudos. Jos priklauso nuo daugelio faktų, tačiau padangos tam taip pat turi įtakos. Pasipriešinimas riedėjimui A klasės padangomis leis sunaudoti mažiau degalų. Vasarą svarbus ir padangų triukšmingumas. Atkreipkite dėmesį į dB žymėjimą. Vieni renkasi pagal gamintojo pavadinimą, kiti pagal kainą, dar kiti perka pirmas pasitaikiusias padangas. Kiekvienas automobilio savininkas turi savo pasirinkimą, tačiau galima išskirti pagrindinį, kurio paisyti turi visi. Tai padangų matmenys. Gamintojo nustatytas padangų dydis bus tinkamiausias jūsų transporto priemonei, todėl ieškokite tik rekomenduojamų dydžių vasarinių padangų.

Taip pat galima paminėti ir tai, kad visi automobilių savininkai turi keisti padangas tuomet, kai jos jau nebetinkamos naudoti. Kai jų protektoriaus gylis sumažės iki 1,6 mm, tai laikas įsigyti naujas. Tai mažiausia leistina riba, tačiau norintys važiuoti saugiau, keisti padangas į naujas turėtų tuomet, kai protektoriaus gylis pasiekia 4 mm ribą.

Saugus vairavimas ir tinkamos padangos yra susiję. Neretai galvojama, kad vasarai galima rinktis bet kokias pigiausias padangas. Tai nėra teisinga nuomonė, nes karštis ir lietus apsunkina vairavimo sąlygas, todėl reikalingos tinkamos padangos. Tik pasirinkus tokias bus užtikrintas saugus važiavimas mūsų keliuose.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Kaip išsirinkti tinkamas vasarines padangas?
  1. Tomas sako:

    Pavartyt kelias internetines parduotuves palyginti kainas ir pirkti. Pastaruoju metu perku iš čia ir esu labai patenkintas: https://www.naujos-padangos.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *