Vizitinės kortelės ir skrajutės

PaslaugosVizitinė kortelė daug ką pasako apie jos savininką. Kiekvienas įmonės atstovas, turi jas turėti, kad galėtų palikti savo kontaktus partneriams ar klientams. Susitikimo metu palikite kortelę, kad su jumis galima būtų nesudėtingai susisiekti. Vizitines korteles galite pasirinkti standartines, įprastas arba įdomesnes. Tokios atkreips dėmesį ir neleis pamiršti apie jus. Kortelėms reikėtų skirti daug dėmesio, nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti smulkmena. Pirmiausia jums reikėtų pasirūpinti maketu, iš kurio bus spausdinama. Spauda turėtų būti kokybišką, kad kortelė atrodytų tvarkinga. http://irv.lt/paslaugos/vizitines-korteles/ turi jums puikių pasiūlymų, kortelės gali būti atspaustos nebrangiai. Tai pigi reklama, tačiau gali būti labai efektyvi, jei tinkamai pasirinksite. Didelę įtaką turi spaudos kokybė, žinoma, svarbu yra pasirinktos spalvos. Korteles galite pasirinkti vienpuses arba dvipuses, tai priklauso nuo to, kiek norite patalpinti informacijos. Įprastai vizitinėje kortelėje parašomi asmens kontaktai, tai yra vardas, pavardė, telefono numeriai, elektroninio pašto adresas. Nepamirškite svetainės internetinio adreso. Patalpinkite įmonės logotipą, galite trumpai aprašyti teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes.

Vizitinės kortelės įprastai būna stačiakampio formos. Pasirenkamas 5x9cm dydžio formatas. Šiandieną technologijos leidžia gamintis korteles, kurios yra nestandartinės. Galite jas spausdinti ne ant popieriaus, o ant kitų medžiagų. Populiarios plastikinės kortelės, jos gali būti peršviečiamos arba storesnės, kurios nepersišviečia. Galite vizitines korteles daryti įvairių formų, su iškirtimais bei įvairiomis neįprastomis detalėmis. Pasirinkimas šiandieną didelis, tačiau galite atsispausti tvarkingas ir gražias korteles paprasčiausiai ant popieriaus. irv.lt gali jums pasiūlyti kokybišką ir greitą spaudą. Kaina patraukli, jums neteks mokėti daug. IRV spaustuvė gali jums pasiūlyti ir kitus spaudos darbus. Čia galite užsisakyti lankstinukus, katalogus, firminius blankus, plakatus bei kita. http://irv.lt/paslaugos/skrajutes/ galite rasti puikių pasiūlymų skrajučių spaudai. Tai nebrangus būdas, kuriuo galite informuoti apie save. Tai gali praplėsti jūsų įmonės klientų ratą. Skrajutes galite atsispausdinti pigiai, tai nedideli popieriaus lapeliai, ant kurių atspaudžiama informacija, nuotraukos ar kita. Dažniausiai skrajutės formatas pasirenkamas A6 arba A5. Jos gali būti vienpusės arba dvipusės. Pasirinkite spalvotas skrajutes, jos atrodys patraukliau, nei juodai baltos, kaina skiriasi, įprastai, nedaug. Tai puikus būdas paskelbti apie vykstančias akcijas, išpardavimus. Skrajutes galite išplatinti, tai nebrangu, tačiau efektyvu. Jei orientuojatės į gyventojus, galite išmėtyti jas į pašto dėžutes. Skrajutės gali būti dalinamos gatvėje. Pasirinkite tą būdą, kuris efektyvesnis ir atves jums daugiau klientų.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *