Modernus sprendimas – spintos stumdomomis durimis

SpintosSpintos stumdomomis durimis – vienas moderniausių ir šiuolaikiškiausių sprendimų namų interjere. Pažangiausiomis tehnologijomis gaminamos spintos nesukelia triukšmo, yra patvarios, ilgaamžės ir talpios. Kiekviena spinta yra gaminama atsižvelgiant į klientų pageidavimus dėl jos dydžio ir kitų dizaino elementų kaip veidrodžiai, stalčiai, lentynos ir pan.

Atėjus žiemai kiekvienas mūsų peržvelgia savo spintų turinį, giliau paslepia vasarinius drabužius ir didesnį dėmesį atkreipia į šiltus drabužius kaip megztiniai, paltai, šalikai ir kepurės. Spintos stumdomomis durimis patogios tuo, jog jose galite pasikabinti lauko drabužius: striukes, paltus, kailinius, o į gretimas lentynas susidėti kitus akcentus kaip pirštinės ir avalynė, todėl atvėrus tokios spintos duris nesunkiai susikomplektuosite, ką rengsitės einant į darbą, gimtadienį ar teatrą. Na, o jeigu planuojate įsigyti naują viršutinį drabužį, su kuriuo vaikščiosite lauke, atkreipkite dėmesį į stilistų patarimus, kurie rekomenduoja lauko drabužį rinktis atsižvelgiant į figūros tipą.

Jeigu moters figūra nėra itin proporcinga, rekomenduojama rinktis verstos odos paltus su šiuo metu ypač madingomis kailinėmis apykaklėmis. Tokie paltai siluetui suteikia tobulas formas paslėpdami trūkumus ir pabrėždami privalumus. Taip pat itin madingos striukės, tinkančios visiems figūrų tipams – vadinamos ,,parka“. Dažniausiai jas renkasi sportiniam stiliuj pirmenybę teikiančios merginos bei moterys. Klystate, jei manote, kad tokia striukė yra beformė. Jei ji turi dirželį – tai puikus pasirinkimas kiekvienai, nes išryškins liemenį ir kūno siluetui suteiks proporcijos.

Taigi, jei jūsų stumdomų durų spintoje vis dar yra tuščios vietos – paskubėkite ir įsigykite kokybišką, šiltą lauko drabužį, kuris ne tik šildys, bet ir pabrėš jūsų figūrą bei nepamirškite ryškiaspalvių akcentų: dirželių, sagių, pirštinių, kepurių ir šalikų.

Daugiau informacijos – www.eurospintos.lt

Skelbta Interjeras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *