Tamsinti langai: pliusai ir minusai

Keičiame automobilių stiklusKartais taip norisi atnaujinti savo automobilį, kad net keičiame automobilių stiklus. Tačiau jeigu permainų norisi būtent su auto stiklų remontu, tai gal dar galime pagalvoti ir apie tamsintus stiklus. Juk labai dažnai stiklai automobiliams pirmiausia yra tai, kas tampa savotiškais ekranais tiek jums iš vidaus, tiek kitiems iš išorės. Taigi, jeigu pasirinksite keisti stiklus į tamsintus arba tuos pačius padaryti tamsintais, galbūt išlošite.

Keisti ar tamsinti stiklus?

Keisti stiklus reikia tada, kai jie yra tikrai pažeisti. Pažeisti stiklai atsiranda nuo traumų, kokių nors atsitrenkimų į vieną ar kitą vietą. Taip pat jie būna ir tada, kai kokie nors akmenukai užkrenta ar praskelia, tai dažnai pasitaiko žiemą ar dar kokiu kitu metu. Taip pat ir tada, kai kas nors įsilaužia į mašiną. Priekiniai stiklai yra laminuoti, jie dažniausiai dūžta dėl to, kad patenkama į avarinę situaciją. Šoniniai stiklai yra grūdinto stiklo ir juos paprastai paveikia įsilaužėliai. Galinis stiklas dažnai trūksta dėl temperatūrų skirtumo. Taigi, jeigu stiklai pažeisti, galite keisti. O jeigu tiesiog šiaip norite atsinaujinti, tuomet galite rinktis tiesiog stiklų tamsinimą.

Paslaptis vilioja labiau

Kai kurie vairuotojai renkasi automobilių stiklų tamsinimą dėl estetinių sumetimų. Jiems tiesiog yra gražiau taip atrodančios mašinos, tarsi jos dėl to būtų labiau paslaptingos, gražesnės. Taigi, paslaptingiau atrodantys stiklai labiau vilioja, atrodo labai dailiai. Tiems, kas mėgsta paslaptis ir paslaptingumą.

Galima mėgautis privatumu

Praktinis tamsintų tikslas yra tas, kad patamsinus langus, tiesiog nebesimato nieko, kas viduje. Iš vidaus gali žvelgti lauk ir viską matyti, tačiau iš išorės žiūrint į vidų, nelabai matai, kas viduje, arba išvis nematai. Jeigu važinėja vieši asmenys, kam reikia, kad kažkas per langus stebėtų galą ir žiūrėtų, kas kartu važiuoja? Net ir vaikus vežant, visai nėra reikalo juos visiems rodyti. Taigi, tada galima mėgautis privatumu.

Vežti daug daiktų gale

Jeigu žmogus dirba darbą, susijusį su krovinių gabenimu, tai tamsinti langai taip pat pravers. Pro tokį stiklą nei smalsuoliai, nei potencialūs įsilaužėliai neįžiūrės, kas viduje. Taigi, nereikės ir apie tai sukti galvos. O žmogus galės ramiai vežioti tą, ką vežioja. Ar tai būtų siuntiniai, ar kopėčios, reikalingos statybininko darbe. Taigi, vežti daiktus gale gali būti ir malonu, ir smagu, ir kartu paprasta, jeigu stiklai yra tamsinti.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Tamsinti langai: pliusai ir minusai
  1. Rafa sako:

    Tamsinti stiklai gražu, taip pat kaip ir tamsintos lempos. Tik pastaruoju atveju jau reikia galingesnių lempuciu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *