Įrenginėjame auto servisą

Viena iš vietų, kurioje galbūt pasidairysite prieš įrengdami savo servisą, bus kompresorių centras, kuriame galėsite paieškoti tinkamo kompresoriaus. Tačiau tai – jau rimtas pirkinys. O savo serviso įrengimas pirmiausia prasidės nuo garažo įrengimo, o tuomet ir plėtros iki serviso.

Kompresorius – dažymui ir remontams

Profesionalūs kompresoriaiIš tiesų, kompresorių pasirinkimas būtų gana reikšmingas todėl, kad su kompresoriumi servise gali padaryti tikrai nemažai. Pakelti automobilį, purkšti dažus, ir daryti kitų daugybę dalykų. Visa tai yra svarbu ir jūs tikrai norsite, kad galiausiai tokie dalykai būtų padaromi. Taigi, kompresorių centre bus įmanoma įsigyti tokią įrangą, kuri ženkliai pakels jūsų darbo vertę ir auto serviso kokybę.

Duobė – automobilio apžiūroms iš apačios

Dar vienas svarbus dalykas – tai duobė. Tai specifinis dalykas, esantis po automobiliu, kai jis apžiūrimas iš apačios. Vieni servisai automobilius kelia į palubę, kiti turi duobę, kiti turi ir tai, ir tai. Tačiau servisas bus tikrai ta vieta, kur bent kartais teks pakelti automobilį ir pažiūrėti į jį iš apačios, taip diagnozuoti, o tuomet ir taisyti.

Daugiau vietos dirbtuvėms

Taip pat dirbtuvių įrengimas turės būti susijęs su tuo, kad reikės ir turėti žymiai daugiau vietos. Neužteks tik šiek tiek padidinto garažo, reikės ir šio to daugiau. Reikės gal vietos ir lauke, ir viduje, ir priestatą padaryti. Bus pora darbo vietų, kur realiuoju metu pakeliamos, apžiūrimos, taisomos mašinos. Bet bus ir tokių vietų, kur jos dažomos, kur stovi laukdamos eilės, ir kur stovi jau sutvarkytos. Pasidarysite savą tvarką, tačiau vietos tam tikrai prireiks nemažai.

Atsarginių dalių sandėlis

Taip pat gali tekti įsirengti dar vieną patalpą, kurioje ilgainiui imsite tiesiog sandėliuoti tam tikras atsargines dalis. Jų iš tiesų prisikaups, kad ir ką darytumėte, ir galiausiai norėsite su visu tuo susitvarkyti, visas tas dalis tinkamai kaupti, laikyti, sandėliuoti. Taip bus patogiau, nei kaskart viską užsakinėti iš kažkur kitur.

Visi reikiami įrankiai

Taip pat reikės susipirkti nemažai reikalingų įrankių, kurie leistų tvarkytis su mašinomis ir užtikrinti, kad viskas būtų gerai. Reikės ir donkrato, ir visų rūšių raktų, taip pat atsuktuvų, plaktukų, suvirinimo aparato reikės, ir apsaugų darbui. Taip pat purkštukų dažymui (kai norėsite padažyti nedaug, o kai dažysite visą kėbulą, naudosite kompresorių) ir daug kitų dalykų, bet tai juk investicijos.

Skelbta Technologijos
One comment on “Įrenginėjame auto servisą
  1. Pasirūpinkite platesniu dalių asortimentu. Daug vietos neužims, tačiau paklausa manau bus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *