Pirmoji savaitė Naujamiestyje

Nauji butaiJauniems gyvenimą pradedantiems žmonėms nauji butai Vilniuje tampa didžiausiu pirmuoju slenksčiu. Ne taip ir lengva gauti paskolą ar sukaupti pradinį įnašą. Daugybę jaunimo vilioja butai Naujamiestyje, nes šis rajonas išgyvena tikrą Renesansą. Ko galbūt būtų buvę sunku tikėtis anksčiau. Tačiau iš tiesų, šie butai dabar yra labai populiarūs. Taigi, jeigu norite gyventi prestižinėje vietoje, o mokėti mažiau negu už rezidenciją senamiestyje, tada jums šis pasirinkimas puikiai tiks. Štai viena naujakurė sako, kad jau pradėjo gyventi Naujamiestyje ir yra patenkinta. Kaip jai sekasi?

Sprendimas atėjo pamažu

Jauna moteris neslepia, kad sprendimas pirkti butą būtent Naujamiestyje pribrendo labai laiku. „Aš ilgai galvojau, kur ir kaip turėčiau gyventi. Žinojau, kad tikrai myliu savo miestą Vilnių, kad kažkaip turiu jame įsikurti. Tačiau taip tvirtai nežinojau, kaip visa tai nutiks. Ar gyvensiu centre, ar toliau. Man svarbu gyventi centre, nes tada jaučiuosi socialesnė, tada esu gyvenimo sūkuryje. Taigi, butai Naujamiestyje prieš kelis metus ėmė atrodyti tikrai geras pasirinkimas, toks kaip tik man. Tik nenorėjau pirkti seno buto, kur tektų investuoti krūvas į remontą. Iš karto domino geras, naujas būstas. Tad palaukiau, kol buvo pastatyti tam tikri nauji gyvenamieji namai, ir ten ir nusipirkau butą“, – pasakoja jauna moteris.

Naujo gyvenimo pradžia

Moteris sako, kad gyvenimas tame bute yra kaip naujo gyvenimo pradžia. „Nors ir anksčiau esu gyvenusi Naujamiestyje, Senamiestyje, centre, tačiau tik dabar atsirado kai kurie įpročiai. Supratau, kad nuomotis butą ir gyventi savame yra du skirtingi dalykai. Kai turi savo butą, tu visai kitaip į jį žiūri. Na, nėra taip, kad ten pultum bučiuoti sienų ar panašiai, tačiau pokyčiai tikrai jaučiasi. Labiau saugai, stengiesi, kad niekur niekas nebūtų įbrėžta, ilgiau išliktų naujumo pojūtis. Taip pat stengiesi sukurti, užtikrinti tą naują gyvenimą. Norisi tada net ir baldus, visokias interjero detales pirkti. Jeigu seniau tos detalės nebūdavo tokios svarbios, atrodydavo, na kam čia man dabar apsikrauti visokiais daiktais, kuriuos paskui reikės tampytis iš vieno buto į kitą ir pan. Taigi, dabar nepraleidžiu progos paskaityti apie naujas interjero tendencijas, pasidomėti, kaip ką daryti namuose. Taip pat norisi visada, kad atrodytų namai kuo švariau. Kažkaip tikrai elgiesi tokiuose namuose kaip kokioje karalienės pilyje, ir tas jausmas labai mane džiugina“, – sako ji.

Skelbta Technologijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *