Renkamės kaminą

Geriausias kaminas jūsų namuiPastatų kaminai labai svarbūs norint ne tik efektyviai šildyti namus, bet ir siekiant užtikrinti saugumą. Tam naudojamos įvairios medžiagos, pavyzdžiui, haus blokeliai ar užtikrinamas tinkamas kamino montavimas. Šiuo metu rinktis tikrai yra iš ko.Kokie yra kaminų tipai? Tai dažnai užduodamas klausimas. Kalbant apie kaminus, kurie yra gyvenamuosiuose namuose, galima išskirti kelis jų tipus. Tai – mūrinis kaminas iš plytų arba blokelių naudojant nerūdijančio plieno kamino įdėklą, modulinis kaminas su keraminiu įdėklu, kuris gaminamas iš keramzito blokelių ar lavos blokelių bei dvisienis kaminas – dūmtraukis. Ieškantys populiariausio kamino turėtų domėtis mūriniu, nes mūsų šalyje būtent tokie kaminai yra patys populiariausi. Tiesa, šiuolaikinės statybos diktuoja naujas tendencijas, todėl naujos statybos pastatuose vis dažniau įrengiami moduliniai kaminai, kurie turi keraminį įdėklą. Populiarumas pelnytas dėka greito ir paprasto montavimo. Kartais nutinka ir taip, kad mūrinio kamino negalima įrengti dėl tam tikrų priežasčių, tai tuomet ši problema sprendžiama tokiu būdu, kad įrengiamas dvisienis dūmtraukis. Jis yra itin retai naudojamas, tačiau, kaip rodo praktika, kartais nėra kitos išeities, todėl pasirenkamas būtent toks sprendimas.Kokie kaminai geriausi? Vienareikšmio atsakymo nėra. Tai gali būti kaminas, kuriam naudojami haus blokeliai, plieno įdėklas ar retai pasirenkamas dvisienis kaminas. Kiekvienu atveju reikia pasirinkti tokį, kuris atitinka esamą situaciją. Neretai apsisprendimą lemia kaina. Jeigu ieškomos pigiausios alternatyvos, tai tinka iš blokelių ar plytų sumūrytas kaminas. Tai bus žemiausia kaina. Bet kuriuo atveju, jei nežinoma ką rinktis, reikėtų kreiptis į šioje srityje dirbančius specialistus, kurie padės pasirinkti geriausią gaminį. Visais atvejais verta rinktis tik sertifikuotus gaminius. Ieškokite CE ženklinimą turinčius kaminus ir jų detales, tuomet būsite tikri, kad jie atitinka aukštai keliamus saugumo reikalavimus. Taip pat nederėtų pamiršti ir to, kad labai svarbūs ir montavimo bei įrengimo darbai. Jeigu apie tai nenusimanote, tai verčiau išsikvieskite specialistus, kurie atvyks ir atliks visus darbus taip, kaip privaloma pagal reikalavimus. Tik tuomet bus užtikrinta tinkama kamino eksploatacija. Vėliau, reikės atminti, kad kaminu reikia rūpintis nuolat. Tai reiškia, kad būtina reguliariai atlikti jo valymą. Tuomet bus atlikta viskas, kas užtikrins sklandų jo darbą.Renkantis kaminą reikia atsižvelgti į daugelį kriterijų. Tai ne tik žemiausia kaina, bet ir saugumo užtikrinimas, tinkamų medžiagų pasirinkimas bei estetiškai gražus vaizdas. Nereikėtų to pamiršti, kai reikia rinktis kaminą.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti: ,
One comment on “Renkamės kaminą
  1. Tomas sako:

    Na aš manau kad vienas geriausių sprendimų renkantis kaminą tai yra kaminu ideklai. Tai realiai efektyvus sprendimas jei norima namą šildyti kietu kuru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *