Skuterio pasirinkimas

Senatvė nėra malonus dalykas, tačiau jis neišvengiamai ateina kiekvienam iš mūsų. Nors medicina tobulėja labai sparčiai ir žmonės gyvena vis ilgiau, gali išlikti vis aktyvesni ir sveikesni, vis tiek ateina metas, kai be papildomų pagalbos priemonių gyventi komfortabiliai tampa praktiškai nebeįmanoma.

MedipliusViena iš tokių priemonių, kuri yra labai populiari vakarų Europoje bei Šiaurės Amerikoje, bei po truputėlį skinasi kelią ir į Lietuvos rinką, yra elektriniai skuteriai. Dabar labai populiarūs elektriniai paspirtukai, tad elektrinį skuterį galite įsivaizduoti kaip specialų paspirtuką senyviems ar sunkiai judantiems žmonėms.

https://mediplius.lt internetinėje svetainėje galite rasti labai platų elektrinių skuterių pasirinkimą. Viskas ką jums reikia padaryti, tai užeiti į kategoriją https://mediplius.lt/kategorija/judejimui/skuteriai ir visas pasirinkimas bus prieš jūsų akis. Tam, kad nesijaustumėte pasimetęs, padėsime jums supažindindami su elektriniais skuteriais ir parametrais, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tokį prietaisą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis skuter?

Yra visa eilė svarbių parametrų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi sau skuterį. Visų pirma atkreipkite dėmesį keliamąją galią. Neretai žmonės turintys judėjimo sunkumų turi ir viršsvorio. Tai yra visiškai logiška ir paaiškinama, mat turint problemų judėti, labai sunku sudeginti visas kalorijas, kurios yra suvartojamos. Pigesni skuterių modeliai nepasižymi didele keliamąja jėga, todėl jie gali būti netinkami žmonėms sveriantiems 100 ar daugiau kilogramų. Visada rekomenduotina pasirinkti skuterį su bent 30 proc. rezervu. T. y. jei žmogus, kuris naudosis skuteriu, sveria 100 kilogramų, tuomet skuterio keliamoji galia turėtų būti bent 130 kilogramų. Tokiu būdu išvengsite galimų problemų.

Kitas svarbus aspektas – nuvažiuojamas atstumas. Turėkite omenyje, jog žmogui su judėjimo negalia nėra nieko blogiau, nei būti toli nuo namų ir negalėti į juos grįžti dėl to, jog išsikrovė jo elektrinis skuteris. Žinoma, perspausti šioje vietoje taip pat nereikėtų. Didesnis nuvažiuojamas atstumas reiškia didesnę bateriją sumontuotą skuterio viduje. Baterijos yra itin brangios, todėl kuo didesnis nuvažiuojamas atstumas, tuo daugiau kainuos ir pats skuteris. Jei realus žmogaus poreikis yra tiki 10-15 kilometrų atstumo įveikimas, nereikėtų švaistyti pinigų ir pirkti perteklinį variantą. Kaip bebūtų, taupyti ir pirkti variantą esantį ant ribos taip pat būtų nelabai protinga.

Galiausiai, nepamirškite patogumo, tai taip pat labai svarbu. Patogumą parametrais išmatuoti labai sudėtinga, todėl renkantis skuterį reikėtų jį apžiūrėti gyvai, pasimatuoti, išbandyti. Tik tokiu būdu žinosite, jog jis jums tikrai tinka ir yra patogus.

Skelbta Technologijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *