Įsikurkite pajūryje

Nors pasaulį šiuo metu ir kausto koronaviruso pandemija ir daugelis žmonių gyvena nežinomybėje, gyvenimas nestoja ir procesai vyksta toliau. Pandemija be jokios abejonės atsiliepė ir finansų rinkoms, o taip pat ir nekilnojamo turto sektoriui – kainos krito, įsivyravo šioks toks disbalansas. Stebint rinką nesunku pasakyti, jog atpigo ir butai Klaipėdoje, tad galbūt būtent dabar yra auksinis šansas įsigyti savo svajonių būstą uostamiestyje?

Nors Klaipėda yra trečias pagal dydį Lietuvos miestas ir rikiuojasi už Vilniaus ir Kauno, bei yra gerokai nuo jų nutolęs, butai Klaipėdoje savo kaina labai nesiskiria nei nuo Vilniuje parduodamų butų, nei tuo labiau nuo butų esančių Kaune. Ir tam yra bent keletas priežasčių, su kuriomis kviečiame susipažinti.

Kodėl verta gyventi Klaipėdoje

Saulelydis prie jurosTikriausiai pirmasis visiems į galvą šaunantis dalykas kuomet kalba pasisuka apie gyvenimą Klaipėdoje yra jūra. Iš tiesų, tai suteikia savito žavesio. Nors pačioje Klaipėdoje nėra įspūdingų paplūdimių, tačiau visuomet galėsite palydėti saulę į jūrą sėdėdami ant jūros kranto įsikūrusioje kavinėje ar išvesti pavedžioti savo augintinį į pajūrį.

Kalbant apie paplūdimius, aplink Klaipėdą yra galybė miestų ir miestelių, kuriuose galima apsilankyti ir smagiai praleisti laiką. Dauguma jų yra kurortiniai. Vos per keliasdešimt minučių galėsite atsidurti Palangoje ar Šventojoje, o pakeliui dar aplankyti ir Olando kepurę. Taip pat nereikėtų pamiršti ir visos Kuršių Nerijos, į kurią keltai kursuoja būtent iš Klaipėdos. Neskaitant jūros, pats miestas yra pakankamai žalias, turintis gražius parkus ir sutvarkytą aplinką, tad gyventi čia ir auginti vaikus yra labai malonu.

Ne ką mažiau svarbus aspektas – pramonė. Anokia čia paslaptis, jog Klaipėdoje atlyginimai yra vieni didžiausių Lietuvoje. Vėlgi, tam tikra prasme reikėtų dėkoti jūrai. Būtent uostas sukuria labai daug gerai apmokamų darbo vietų. Kadangi tai yra vienintelis Lietuvos uostas, galite būti ramūs, jog ir ateityje tokia tendencija nesikeis ir Klaipėda dar labai ilgai turės svarų pajamų šaltinį.

Prie pajamų šaltinio gerokai prisideda ne vien pramonė, tačiau ir turizmas. Kaip jau minėjome, aplink Klaipėdą yra daug gražių kurortinių vietų, o ir pačią Klaipėdą vasaros sezonu galima pavadinti kurortiniu miestu. Turistai čia plūsta tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio šalių, todėl viešasis maitinimas ir apgyvendinimo paslaugos Klaipėdoje taip pat yra gana gerai išvystyta sritis.

Kaip jau matote, butai Klaipėdoje turi savo kainą tiek dėl itin geros vietos, tiek ir dėl palankių gyvenimui sąlygų.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *