Ką reikia žinoti, jei ieškote naujo būsto?

Naujų būstų pasiūla yra labai didelė, nes kiekvienais metais didėja paklausa ir statytojai stato vis daugiau namų, kotedžų ir butų. Dabar galime išvysti, kokie yra pasiūlymai naujam būstui Vilniuje ir tokia pasiūla išties džiugina tuos, kurie šiuo metu ieško naujų namų. Tiesa, tokia didelė pasiūla kartais gali ir suklaidinti, nes pirkėjai nežino ką pirkti.

Būstas, kurį nori įsigyti pirkėjai skiriasi priklausomai nuo regiono, kuriame ieškomas būstas, nuo nusistovėjusių normų ir sumos pinigų, kurią gali mokėti. Pavyzdžiui, Vilniuje dauguma pirkėjų ieško butų, o Kaune ieško namų. Taip pat skiriasi ir kainos už kurias perkamas būstas, nes sostinėje daugiau gerai apmokamų darbų, brangesni butai ir todėl pirkėjai gali sau leisti įsigyti brangiai kainuojančius butus. Tuo tarpu mažuose miesteliuose situacija visai kitokia.

PaupysIeškant tinkamo pasiūlymo, reikia apsispręsti, kur norite gyventi. Jeigu tai Vilnius, tai reikės peržiūrėti nekilnojamo turto pasiūlymus jums tinkamame rajone ar gatvėje. Svarbu paminėti, kad vieta, kurioje norite pirkti būstą, yra labai svarbi. Netgi galima teigti, kad verčiau sumokėti daugiau pinigų už būstą, bet turėti tokioje vietoje, kurioje jums bus gera gyventi. Žinoma, daugumai reikia taupyti ir jie negali rinktis itin brangiai kainuojančio buto, kuris yra labai geroje vietoje. Tiesa, šiuo metu galima rasti geruose rajonuose parduodamus naujos statybos butus, kurių kainos lyginant su senos statybos labai geroje vietoje esančiu butu, daug mažesnės. Ieškant tinkamos vietos reikia gerai pagalvoti, kur jums bus patogu gyventi. Tuomet reikia peržiūrėti visus skelbimus ir pamatysite, už kokias sumas jums tinkamoje vietoje parduoda būstą. Tuomet galima bus svarstyti ką pasirinkti.

Dauguma kelia sau klausimą ar verta pirkti naujos statybos butą. Iš tikrųjų argumentų kodėl pirkti naują ar seną butą yra labai daug. Kaip ir privalumų, taip ir trūkumų turi abi statybos. Čia jau reikia patiems vertinti viską atsižvelgiant į individualius poreikius ir finansines galimybes. Kitaip sakant butas butui nelygus. Geriausia būtų peržiūrėti kaip įmanoma daugiau skelbimų, kad susidaryti bendrą vaizdą, kokios kainos vyrauja tam tikruose rajonuose. Tuomet reikia apžiūrėti kaip atrodo senos ir kaip atrodo naujos statybos būstas. Nepamiršti reikia vertinti ir aplinką, vietą, kainą, remontą ir t.t. Kai bus vertinama viskas, kas svarbu, galima bus suprasti, kuri statyba jums tinkamas pasirinkimas, o kuri ne.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *