Tiesa, kad vaikus tėveliai perka

Ar atsimenate laikus, kada vaikystėje klausdavote tėvelių, iš kur atsiranda vaikai, o jie atsakydavo, kad vaikus tėveliai perka, kaip ir kitas prekes parduotuvėje? Vėliau sužinojote, iš kur vaikai atsiranda, tačiau dviprasmybė dėl pirkimo neturėtų būti pamiršta. Jaunoms šeimoms dažnai šiais laikais prireikia ir greitos paskolos, jeigu netikėtai nusimato šeimos pagausėjimas – kitaip už tą šeimą neišsimokėsi… Vis mažiau moterų nori turėti vaikų, gimstamumas mūsų šalyje rekordiškai mažas, ir kartais tam įtaką gali padaryti ir finansai.

Nenori turėti vaikų – kodėl?

PaskolosItin dažnai vaikų šiais laikais nenori moterys. Gal ir ne pirma šaunanti priežastis į galvą būna tai, kad teks skolintis, kažkas refinansuos jūsų paskolą, nebus iš ko išlaikyti vaikų. Iš tiesų šiais laikais mūsų Y karta yra panirusi į itin ilgus savo prasmės ir paskirties ieškojimus, kad vaikų turėjimo laikas gerokai nusikelia. Jeigu tėvai mūsų susilaukdavo būdami 20 – ies, tai mes dažnai pirmagimius sūpuosime tik perkopę 30. Niekam nerūpi daug uždirbti, daugiau laiko skiriama kelionėms, išsilavinimui, mėgstamos veiklos paieškoms ir kitokiai vadinamajai savirealizacijai. Moterys nori ne vaikų, o įdomių patirčių, savęs tobulino, tam tikra prasme, ima skolą iš istorijos, taip ilgai moterį spaudusios po padu. Rezultatai atsispindi demografijoje. 28 – erių moteris paklausta, kada turės vaikų, užsigauna ir išpyškina, kad jai svarbiau jos kūryba ir darbas, o būti apsisnraglėjusio vaiko supermamyte ji visai nenorinti būti. Tačiau ar tikrai viskas būtų taip pat, jeigu būtumėte pinigais aptekę? Kadangi vaikų turėjimas nėra prioritetas, automatiškai mažėja ir poreikis daug uždirbti. Tad vaikų turėjimą pakeičia kiti dalykai. Taigi, nenuostabu, kad netikėtai sužinojus apie užsimezgusią gyvybę, paima siaubas – juk pinigų neturime turbūt net vaikiškai lovelei nupirkti.

Kiek kainuoja vaikai

Ir jeigu visgi jaunoji karta išdrįstų pažvelgti realybei į akis ir pamatyti, kiek iš tiesų kainuoja vaikai, tai susidurtų su stulbinančiais vaizdais. Oho, kiek jie visgi kainuoja. Tikrai daugiau, negu jūs įsivaizdavote. Tai ir visų reikmenų, daiktų supirkimas. Ir, kas kainuoja daugiausiai, nekilnojamojo turto pakeitimas. Jeigu iki tol gyvenote kaip ponai viename kambaryje bendrabutyje, netikėtai prireikia tapti tikrais bajorais ir keltis į didesnį plotą, pageidautina, ne narkomanų rajone, kur vaiką nebūtų baisu laukan išleisti. Taigi, tampa aišku, kad reikia greičiau keisti finansinius įpročius, orientuotis į stabilesnį darbą, o gal ir net nedidelę paskolą pasiimti.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti:
One comment on “Tiesa, kad vaikus tėveliai perka
  1. Asta sako:

    sunkiausia būna, kai vaikai pradeda eiti į mokyklą.. va tada stipriai pasijaučia per piniginę. Kai tokia mokyklinių prekių kaina būna, tai tikrai nepatingiu internete palyginti kainas ir išsirinkti geriausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *