Ką gali ir ko negali sugedusi skalbimo mašina

Kai žmonėms reikalingas skalbimo mašinų remontas Vilniuje, dažnai skalbimo mašina jau būna bene išleidžianti paskutinį atodūsį, mat nedaug žmonių iš tiesų laiku susigriebia ir susitvarko skalbimo mašinas, kai šios rodo dar tik pirmuosius savo sutrikimų simptomus. Tad verta visada akylai stebėti savo skalbimo mašinos padėtį ir nuspręsti, ar jau metas vykti pas meistrus, ar to daryti nereikėtų.

Dažna problema: prabėga vanduo

Mašina ir džiovyklėGalima pastebėti, kad skalbimo mašinų remontas Vilniuje išties dažnai pasitaiko tuomet, kai žmonės skundžiasi, jog prabėga vanduo iš pačios skalbimo mašinos. Jeigu jums taip pat ši bėda atrodo pažįstama, tuomet nereikėtų delsti. Mat prabėgantis vanduo daro tikrai nemenką žalą visai aplinkai, kur tas vanduo išsilieja, ir tai tikrai dalykas, kuris, mažiausiai jūs norite, kad gadintų jūsų grindis, linoleumus ar sienas, ar, blogiausiu atveju, netgi užlietų kaimynus. Dėl kokių priežasčių atsiranda tas vandens prabėgimas? Dažnai taip nutinka dėl pačio pirmojo blogo sumontavimo. Žmonės pasitiki savo jėgomis, todėl paima mašinas ir pajungia patys taip, kad galėtų naudotis, tačiau blogai suveržia gumas, netinkamai prisuka alkūnę prie vamzdžio, ir tada kyla visos pasaulio problemos, kažkur pasipila vanduo. Kad taip nebūtų, reikia vos pajungus akylai stebėti, ar neprabėga niekur. Nes jeigu pastebėsite tik tada, kai kaimynai ims belstis į duris, nes juos užliesite, tada nebus labai gerai. Taip pat reikėtų galvoti ir kaip susitvarkyti su problema, kada vanduo prabėga jau ilgo naudojimo metu. Galimas natūralus susidėvėjimas pačių vandens žarnų, arba viduje mašinos, dažniausiai per sriegius, gumas, jungtis.

Centrifugos funkcija

Kita problema, dėl kurios taip pat dažnai reikia remonto – tai neveikianti išdžiovinimo, vandens išsukimo, kitaip tariant, centrifugos funkcija. Ji pareikalauja didžiausios jėgos iš mašinos, šio veiksmo metu, suvartojama ir daugiausia elektros energijos. Todėl esant tokiam sutrikimui, galima įsivaizduoti, kad sugedo tai, ką mašinai buvo sunkiausia padaryti. Galima gyventi ir be šios funkcijos, tačiau jos sugedimas rodo, kad greitu metu suges ir dar kas nors, be to, teks visada rankomis gręžti rūbus, o tai tikrai yra varginantis užsiėmimas.

Nebaigia skalbti

Kita bėda – kai skalbimo mašina negali nustoti skalbti. Ji tarytum pradeda darbus ir niekaip jų negali baigti. Tiesiog išsijungia viduryje, su muilinu vandeniu viduje. Labai nemalonu, nes tenka jį išsemti ir išsitraukti savo persunkusius skalbinius bei vežti taisyti mašiną.

Skelbta Technologijos Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *