Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje gana populiari. Anksčiau žmonės suabejodavo, ar verta nuomotis transporto priemonę, kadangi tai, iš pirmo žvilgsnio, atrodydavo brangus malonumas. Išsinuomoti mikroautobusą apsimoka, jei iš vienos vietos į kitą nori nuvažiuoti daugiau žmonių. Važiuoti lengvuoju automobiliu nepakanka vietos (dažniausiai gali vykti vienu metu penki žmonės su vairuotoju). Mikroautobusu gali važiuoti aštuoni keleiviai, neskaičiuojant vairuotojo ar netgi daugiau. Tai priklauso nuo vietų, kurios skirtos keleiviams, skaičiaus. Transporto priemonę galite nuomotis kelioms valandoms, dienoms ar ilgesniam laikotarpiui. Tai priklauso nuo jūsų poreikių. Mikroautobusų nuoma Vilniuje užsiima ne viena įmonė. Galite rinktis, jums visai nebūtina pasinaudoti pirmos pasitaikiusios kompanijos paslaugomis. Kiekvienam aktuali nuomos kaina, žmonės nori mokėti mažiau. Priklausomai nuo nuomos laikotarpio kaina gali būti derinama. Įprastai, jei nuomojatės mikroautobusą savaitei, mėnesiui ar ilgesniam laikui, dienos (arba valandos) kaina būna mažesnė. Būtina informuoti nuomotoją iš karto kuriam laikotarpiui jums reikalinga transporto priemonė. Nepamirškite rezervuoti pageidaujamo mikroautobuso, kadangi galite jo nerasti, kada jums reikės. Įmonės, kurios užsiima mikroautobusų nuoma, dažniausiai pateikia visą reikiamą informaciją:

  • Koks yra variklis.
  • Ar yra autopilotas.
  • Pagaminimo metus. Daugelis nori, kad nuomojama transporto priemonė būtų naujesnė.
  • Koks yra vietų skaičius.
  • Kokios yra kuro sąnaudos.

mikroautobusų nuoma VilniujeMažiau svarbu bagažinė, ar ji didelė ir erdvi, ar ji maža, žinoma, jei mikroautobusu važiuojate netoli. Nedaugeliui aktualus klausimas, ar tamsinti langai. Oro kondicionieriai, taip pat, ne itin rūpi žmonėms, kurie planuoja nuomotis mikroautobusus.

Patarimai tiems, kurie planuoja nuomotis mikroautobusus

Išsinuomoti mikroautobusą atrodo nėra sudėtinga, tačiau reikėtų į kai kuriuos dalykus atkreipti dėmesį. Svarbu susitarti dėl kainos, pasidomėti draudimais, keleivių vietų skaičiumi, kiek kuro jums prireiks nuvažiuoti iki reikiamos vietos (dažniausiai kuras nėra įskaičiuojamas į nuomos kainą). Rezervuokite pageidaujamą transporto priemonę iš anksto. Nerekomenduojama visko atidėti paskutinei minutei. Susitarkite tiek dėl kainos, tiek dėl mikroautobuso iš anksto. Internete galite susirasti kelias įmones ir pasidomėti jų pasiūlymais. Tokiu būdu galėsite pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka. Pasidomėkite oro kondicionieriais, ar jie yra, jei važiuojate karštą vasaros dieną. Žiemą svarbus yra šildymas, būtinai paklauskite nuomotojo ar jis yra. Jei važiuojate į kelionę, kuri trunka kelias dienas, jums reikėtų žinoti, kokio dydžio yra bagažinė, kad patogiai galėtumėte keliauti. Svarbu viską išsiaiškinti ir tik tada nuomotis mikroautobusą.

Skelbta Kiti straipsniai
One comment on “Mikroautobusų nuoma Vilniuje
  1. Kelionei sako:

    Ankščiau gal taip ir buvo, kad nuomotis automobilį buvo brangu, bet dabar kainos tikrai nėra didelės, o kaip tik, prieinamos visiems. Ypatingai kai reikia didesnės transporto priemonė, nei pats turi vienai dienai. Tad kodėl nepasinaudojus tokia paslauga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *