Spintos stumdomomis durimis padės susikurti savitą namų interjerą

Jei paklaustumėte daugelio jaunų žmonių, ko jie pirmiausia nori, kai pradeda galvoti apie pastovų ir rimtą gyvenimą, pastarieji atsakytų, kad namų. Juk jie patys svarbiausi padedant susikurti namų židinį. Namuose mes jaučiamės saugūs ir laimingi, o be jų dažnai blaškomės iš vienos vietos į kitą ieškodami kampelio, kuriame galėtume pasijausti laukiami. Jei pagaliau pradėjote galvoti apie savo nuosavus namus ir mintyse ar net jau realiai kuriate kambarių interjerą, mes tiesiog privalome paskatinti jus daugiau pasidomėti moderniausiais spintų ir spintelių pavyzdžiais. Spintos stumdomomis durimis – vienas iš labiausiai šiuo metu pasirenkamų būdų užpildyti tuščią kambario erdvę ir tuo pačiu ją labai praktiškai išnaudoti.

Kodėl verta pasinaudoti tokiomis spintos variacijomis?

spintos stumdomomis durimisSpintos stumdomomis durimis, pirmiausia, yra labai praktiškos mažų butukų atžvilgiu. Šiuo metu mūsų šalyje būtent tokie dažniausiai ir plinta, kadangi jie populiarūs dėl mažo ploto, o tuo pačiu ir labai mažų šildymo sąskaitų. Esant mažam plotui reikia galvoti geriausius variantus, kurie padėtų išnaudoti turimą erdvę. Spintos stumdomomis durimis – vienas iš tokių pasirinkimų. Jos praktiški neužima jokios vietos ir yra labai vertinamos senų statybų butuose kur lubos yra labai aukštos. Taip pat tokios paskirties spinta galima labai patogiai užstatyti neišvaizdžią sieną. Juk svarbiausia, kad durys būtų gražios, o visa kita jau beveik ir nereikšminga.

Kaip surasti labiausiai derančias duris?

Šiuo metu, ypač virtualioje erdvėje, galite rasti labai platų tokio baldo pasirinkimą. Didžioji dalis verslininkų priima užsakymus pagal individualius poreikius. Jums tereikia susirasti maketą arba jei norite net pačiam jį nusipiešti – profesionalai atsižvelgdami į jūsų poreikius sukurs tikrą šedevrą. Tokie baldai pagal užsakymą taip pat labai patogus pasirinkimas, kadangi jie gaminami prisitaikant prie jūsų reikiamos vietos matmenų. Juk retas gali rasti įprastą spintą, kuri tobulai tiktų į jai pasirinktą vietą.

Tačiau čia fantazija gali nesibaigti…

O dabar jau laikas parodyti jums savo kūrybiškumą. Spintos stumdomomis durimis gali būti tiek medinės, tiek stiklinės (bent jau jų paviršius). Jei norite įdiegti šiek tiek savo individualumo, rekomenduojame prašyti, kad profesionalas padarytų vienodą, tiesų spintos viršų. Toliau jį galite kaip nors labai žaviai apipiešti arba jei turite tam gyslelę – pasinaudoti dekupažo teikiamais džiaugsmais. Nebijokite fantazuoti. Pasitarkite su profesionalais ir spintą dekoruokite dar prieš ją užlakuojant. Jei piešinys nepasiseks – specialistai durų viršų vėl iš naujo nušlifuos. Viskas kaip ir aišku bei paprasta, tik tereikia noro ir fantazijos.

Skelbta Interjeras Pažymėti:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *