Svarbiausia SEO savybė – kokybė

SEO – tai procesas, kurio metu interneto svetainės tiek techninė pusė, tiek išorinė yra pritaikoma taip, kad paieškos sistemos (Google, Bing, Yahoo, Ask.com ir kt.) reitinguotų svetainę kuo aukštesnėje paieškos rezultatų pozicijoje. Norite pritraukti vartotojus iš natūralios paieškos? Ieškote kam patikėti savo svetainės pozicijas paieškoje? Norint suprasti tai, kaip veikia „Google” paieškos sistema, reikėtų praleisti daugybę valandų studijuojant įvairias knygas, o galbūt ir dalyvaujant internetiniuose kursuose. Turint nedidelį biudžetą ir pasitelkus profesionalus galima pasiekti gerų rezultatų.

SEO optimizacijos pliusai ir minusai

seo paslaugosPliusai:

  • Turint puslapį pirmoje vietoje, jis pritrauks daug vartotojų ir neinvestuojant į jį, bet, laikui bėgant, jeigu prie puslapio nebus dirbama, pozicijos kris. Kartais pozicijos nekrinta po keletą metų, nes rinkoje neatsiranda naujų konkurentų ir nėra kovos dėl pirmos vietos.

Minusai:

  • Optimizacija trunka pusę metų ir daugiau. Kol puslapis keliamas į pirmą rezultatų langą, dažnu atveju net nejaučiama skirtumo prieš pradedant optimizaciją ir jai vykstant, nes statistinis vartotojas iš pirmo rezultatų lango neišeina.

SEO paslaugų optimizacijos procesas susideda iš: raktažodžių analizės, išorinės ir vidinės optimizacijos, svetainės audito, konkurentų analizės, svetainės monitoringo. Dažniausia optimizacijai parenkamas 6 mėnesių terminas, nes per tiek laiko galima nuveikti tikrai daug ir turėti apčiuopiamus rezultatus. Su SEO skubėti nereikia ir negalima. Geriau reguliariai, bet po truputį išsikovoti stabilias pozicijas, kurios ne taip greitai nukris, o gal ir nenukris niekada.

SEO optimizacijoje vienai svarbiausių elementų – tai SEO tekstai. Tai gražus straipsnio apimties vidurkis ne tik dėl SEO optimizacijos, bet ir dėl vartotojų. Kokybiškai parašytas SEO tekstas su įdomia tema ne tik padidins reitingus paieškos sistemų rezultatuose, bet ir skatins skaitytojus dalintis informacija su kitais. SEO tekstai svetainėms turėtų būti maždaug nuo 300 iki 1000 žodžių. Įrašai į tinklaraščius ir socialinius tinklus gali būti trumpesni. Jūsų teksto ilgis atitinkamai nulemia naudojamų raktažodžių skaičių: tinkamiausia yra naudoti vieną raktažodį 50 – 100 teksto žodžių. Paskirstykite savo raktažodžius tolygiai visame tekste, taip jie atrodys natūraliau. Kad ir kokia gera būtų Jūsų svetainės SEO optimizacija, jeigu jos turinys nekokybiškas, ne unikalus ir niekam nereikalingas, tai šiai svetainei niekas nepadės.

Skelbta Technologijos Pažymėti: , ,
One comment on “Svarbiausia SEO savybė – kokybė
  1. Dėl optimizacijos laiko dar galima ginčytis, nes jeigu puslapis yra su specifiniais retais raktažodžiais, tai tokiu atveju website į pirmą puslapį gali pakilti daug greičiau, nei labai daug konkurentų turintis puslapis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *