Staliuko rezervacija itališko maisto rstorane Vilniuje

Jei kas paklaustų, kokios šalies virtuvė man patinka labiausiai, nė nedvejodama pasakyčiau, kad Italijos. Šios šalies patiekalai yra tikrai išskirtiniai, juos nesunkiai galima derinti su įvairiais gėrimais, ir didelis patiekalų pasirinkimas visada leidžia atrasti mėgstamiausius valgius. Taigi, kai nusprendžiu apsilankyti restorane, neretai pasidomiu, ar čia yra siūlomi italų virtuvės valgiai – tokiu atveju visada žinau, kad rasiu patinkantį patiekalą. Praėjusią savaitę apsilankiau restorane Basilico – šį restoraną man rekomendavo draugė, kuri čia dažnai užsuka papietauti. Pamaniau, kad vertėtų pasinaudoti patarimu, ir apsilankyti šiame restorane.

Staliuko rezervacijaRestorane lankiausi su kolega – po darbų nusprendėme atsipalaiduoti ir vakarieniauti restorane. Darbo metu rezervavau staliuką dviem žmonėms, ir nudžiugau,kad tą galiu padaryti internetu – užtrukau vos porą minučių, o staliuko rerevacija nieko nekainavo. Taigi, apsilankėme restorane iš anksto pasirinktu laiku, ir greitai buvome palydėtos prie rezervuoto staliuko. Vos tik įžengus pro duris mane sužavėjo jauki restorano aplinka. Neilgai trukus gavome restorano valgiaraštį ir pradėjome rinktis valgius. Pirmiausia užsisakėme kavos, ir nereikėjo ilgai laukti, kol ji buvo patiekta. Turiu pripažinti, kad nebuvo labai paprasta išsirinkti patiekalus – dauguma jų atrodė tikrai gardžiai ir viliojančiai, tad kiek užtrukome, kol pateikėme užsakymą. Aš nusprendžiau paragauti naminių makaronų su špinatais ir pomidorų padažu, o bendradarbė išsirinko krosnyje keptą picą su šonine. Mus maloniai nustebino tai, kad pasirinktų patiekalų neteko ilgai laukti, ir greitai galėjome pasimėgauti iš tiesų puikaus skonio valgiai. Visada džiaugiuosi, kai visi patiekalai yra atnešami tuo pat metu – man tikrai nejauku valgyti, kol mano bičiuliai vis dar laukia savo patiekalų. Nudžiugau ir šį kartą, o dar labiau nudžiugino tai, kad ir mano, ir bendradarbės patiekalai buvo pakankamai karšti.

Makaronų nusprendžiu užsisakyti gana dažnai, tačiau ne visada būnu patenkinta jų skoniu. Šiame restorane maisto skoniu tikrai neteko nusivilti, ir nė nepajutau, kaip lėkštė tapo visiškai tuščia. Mano kolega taip pat džiaugėsi savo pasirinkimu, ir prasitarė, kad šiame restorane valgyta pica – viena skaniausių, kurias yra tekę ragauti. Kadangi buvo dar gana ankstyvas vakaras, o laikas, leidžiamas restorane, buvo tikrai malonus, nusprendėme čia dar kiek pabūti, ir paragauti restorane siūlomų desertų. Aš nusprendžiau paragauti varškės pyrago su vyšnių uogiene, o bendradarbė pasirinko lengvesnį, Tiramisu desertą. Tiek man, tiek ir kolegai desertas paliko tikrai puikų įspūdį, ir sočiai pavalgiusios bei pasilepinusios desertu patraukėme namo.

Man patiko ir tai, kad šiame restorane siūlomų valgių kainos yra pakankamai nedidelės, o porcijos – tikrai pakankamos. Restoranuose tenka apsilankyti gana dažnai, nes dėl laiko stokos (ir, prisipažinsiu, tingėjimo) namuose gaminu vis rečiau. Deja, nemažai restoranų yra nustatę gana aukštas patiekalų kainas ir valgių porcijos yra kartais pernelyg mažos, kad būtų galima pajusti sotumą. Šiame restorane valgytų patiekalų porcijos buvo tikrai pakankamos, ir desertą užsisakėme tik tam, kad galėtume dar labiau pasilepinti puikiais maisto skoniais.

Į šį italų restoraną tikrai planuoju užsukti dar ne vieną kartą – juk liko dar daug patiekalų, kurių norėčiau paragauti. Čia siūlomų valgių pasirinkimas tikrai nėra siauras, todėl žadu paragauti dar bent kelių siūlomų patiekalų. Pastebėjau, kad šiame restorane savaitgaliais kartais vyksta ir tam tikri renginiai, todėl čia dar tikrai užsuksiu su savo bičiuliais – juk kartais norisi ne tik skaniai pavalgyti, bet taip pat nekasdieniškai praleisti laisvalaikį, ir pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos. Šį restoraną tikrai rekomenduočiau visiems, kuriems patinka italų virtuvė, ir kurie nori pasimėgauti tikrai puikaus skonio valgiais. Staliuko rezervacija internetu, jame yra visiškai nemokama.

Skelbta Kiti straipsniai Pažymėti: , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *