Kaip teisingai rinktis moteriškus batus

Batai moterimsKai batai moterims tampa svarbiau už kitus pirkinius, atsiranda manija prisipirkti batų kuo daugiau. Tačiau kaip tik tada, kai perkama iš įkarščio ir aistros, gali pasitaikyti daug nemalonių klaidų, dėl kurių avalynės dėvėjimas tampa ne toks ir malonus. Tad ką daryti, kad batai moterims būtų tikrai ne pro šalį iššautos kulkos, kad tai būtų taiklūs pirkiniai? Pirmiausiai, reikia šiek tiek pradėti mąstyti kitaip.

Neklausykite pardavėjų ir patarėjų

Pirmas ir pats svarbiausias dalykas, norint, kad tikrai džiaugtumėtės savo pirkiniu – būti sau pačia geriausia patarėja. Dažnai išeinate apsipirkti, parsinešate su džiaugsmu batus naujus, o paskui imate jais nusivilti, suprantate, kad ne tokie jau ir gražūs, galiausiai metate piktai į spintą ir paskui niekada neužsimaunate. Nieko gero iš tokio elgesio, ir kažkaip jo išvengti reikėtų.

Jeigu einate su draugėmis, jos gali stengtis įpiršti savo nuomonę. Tai nebus kažkas iš blogos valios, bet tiesiog jums patarinės kažkas, kas tikrai yra ne jūs, ir kas vertins pagal save. Pagalvokite, kiek kuriozų būna, kai apsipirkinėja vaikai su tėvais – vaikams gražu vieni drabužiai ir batai, tėvams – visai kiti. Taigi, jūs irgi eidama su draugėmis rizikuojate gauti dozę svetimo skonio ir stiliaus. Be to, gal draugės irgi skuba, nori kuo greičiau eiti į kitą parduotuvę, dėl to nebus labai dėmesingos. Perkant pas pardavėjas ir klausant jų nuomonės taip pat girdite šališką vertinimą – parduotuvei svarbiausia parduoti. Taigi, batai moterims geriausiai pasiduos internetinėje parduotuvėje, kur nebus patarinėtojų.

Žinokite savo dydį

Turbūt pats baisiausias dalykas, kurį visgi kartas nuo karto padaro vienas kitas pirkėjas – tai visiškas nusižeminimas įvaizdžiui ir patogumo nepaisymas. Tarkime, kažkokie batai jums labai gražūs, bet nėra jūsų dydžio. Tada jūs juos perkate per mažus arba per didelius, įtaką padaro dar ir tai, kad kaina stipriai nuleista. Koks rezultatas? Toks, kad tikriausiai negalite avėti šių batų, nes jie ne jūsų dydžio.

Žinokite, prie ko nešiosite

Na, sakykime, renkatės pati, imate tik savo dydį. Atsidarote parduotuvės puslapį ir matote tiek daug gražių batų vienoje vietoje. Ką rinktis? Niekaip negalite nuspėti, pasakyti. Ir vieną išsirinktumėt, ir kitą. Juk daug čia gražių dalykų. Taigi, atsakymas yra toks, kad rinktis reikia tai, kas jums tikrai labai gražu ir įsipaišo į bendrą jūsų stilių – žinote, su kuo tai avėsite.

Skelbta Kiti straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *