Šviestuvai – stilingiems namams

Namai be apšvietimo sunkiai įsivaizduojami. Dabar galima rasti tiek daug įvairių šviesos šaltinių: sieniniai ir pakabinami šviestuvai, stalinės lempos, toršerai ir kt. Kai toks didelis pasirinkimas kartais sunku greitai apsispręsti, kas labiausiai tinka.

Šviestuvai namamsParduotuvėse gausi pasiūla atvėrė naujas galimybes. Ten, kur yra elektros prekės, randamos įvairios lemputės ir kiti priedai. Vis dažniau perkamos taupančiosios lemputės, kurios tinka daugeliui šviestuvų. Prieš perkant lemputes reikia gerai pagalvoti, kokio apšvietimo jums reikia, nes nuo to priklauso galingumo, kainos, skleidžiamos šviesos spalva ir kiti pasirinkimo kriterijai.

Viena iš populiarių rūšių – sieniniai šviestuvai. Namai, kuriuose yra tokio tipo apšvietimas atrodys stilingai. Tai rafinuoto ir elegantiško interjero stiliui skirtas šviesos šaltinis. Galima derinti įvairius jų modelius, dydžius ir spalvas. Taip pat svarbus išdėstymas. Didelėje patalpoje labai gražiai atrodo daug sieninių šviestuvų. Pavyzdžiui, koridoriuje galima pasirinkti nuo kelių iki keliolikos. Taip pat sieniniai šviestuvai labai gražiai atrodo vonios kambaryje, miegamajame prie lovos, virš veidrodžių.

Kitas populiarus pasirinkimas – pakabinami šviestuvai. Tai universalus sprendimas įvairiose patalpose. Pasirinkus tinkamą gaubtą galima kurti įvairius interjero stilius. Tai plačios panaudojimo ir pritaikymo galimybės. Pavyzdžiui, miegamajame galima rinktis vieną šviestuvą, o valgomajame pakabinti kelis virš stalo. Puikiai atrodo ir pakabinamas šviestuvas, kurio lemputės reguliuojamos įvairiomis kryptimis. Tokiu būdu galima gražiai išsklaidyti šviesą po visą patalpą arba nukreipti tik į vieną vietą.

Įvairios elektros prekės, kurios parduodamos parduotuvėse suteikia galimybę rinktis įvairius apšvietimo būdus. Pavyzdžiui, galima įsigyti stalinę lempą. Ji puikiai tinka darbo kambaryje ar darbui skirtoje erdvėje. Taip pat jos dažnai statomos miegamuosiuose prie lovos. Randamas didelis spalvų ir modelių pasirinkimas. Galima rinktis nuo klasikinių iki modernių.

Norint šviesą nukreipti į viršų tinka toršeras. Tai itin tinkamas sprendimas tose patalpose, kuriose reikalingas pritemdymas. Toršerai dažniausiai naudojami kaip interjero elementas. Taip pat jie gali būti papildomos šviesos šaltiniu. Šiuo metu neretai toršerai tampa ir pagrindiniu apšvietimu. Tuomet reikia įsigyti galingesnę lemputę ir bus įgyvendintas šis pageidavimas. Rekomenduojamas jų aukštis siekia 167–183 centimetrus. Priklausomai nuo poreikių toršerų apšvietimo lygį galima reguliuoti: pritemdyti ar labiau apšviesti.

Šviesa namuose – būtina. Dieną išnaudojame dienos šviesą, o atėjus tamsiajam metui tenka naudoti dirbtinę šviesą. Dabar gausus pasirinkimas įvairų prekių, kurios skirtos apšvietimui, todėl išsirinkti tinkamas tampa vis paprasčiau.

Skelbta Interjeras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *