LED šviestuvai ir jų pritaikymas įvairiose patalpose

Apšvietimas – tai be galo svarbi savybė, kuri naudojama bet kokio tipo ir paskirties patalpose. Žinoma, kiekvienai jų reikalingos skirtingos funkcijos, tačiau aišku viena – labai svarbu pasirūpinti, kad šviesos šaltiniai būtų kokybiški ir neštu naudą. Pats ekonomiškiausias ir patogiausias būdas įgyvendinti norimą apšvietimo projektą – LED šviestuvai. Tad būtina apžvelgti jų pritaikymą įvairaus pobūdžio patalpose.

Gatvių apšvietimas

LED apšvietimo sprendimaiNorint sukurti kokybišką ir ilgai veikiantį lauko ar gatvių apšvietimą, būtina atsižvelgti į tokius veiksnius, kaip klimato sąlygos, eismo intensyvumas ir pan. Taip pat reikalinga ir centralizuota apšvietimo valdymo sistema, leidžianti kontroliuoti apšvietimo lygį bei intensyvumą. Tam geriausiai tinka LED šviestuvai, kurie yra atsparūs itin žemai temperatūrai, kintančioms klimato sąlygoms. Toks apšvietimas taip pat užtikrina ilgaamžiškumą: diodinės lemputės sunaudoja kur kas mažiau elektros energijos ir tarnauja 50 proc. ilgiau nei įprastos. Naudojant pačias naujausias technologijas, smarkiai paplito išmanusis gatvių apšvietimas, kuris visus LED šviesos šaltinius suveda į vieną sumanią apšvietimo sistemą. Ji leidžia įdiegti judesio daviklius, kontroliuoti šviesos intensyvumo mažinimą tam tikru paros metu. Tai be galo patogu, jei norite valdyti dideles teritorijas bei užtikrinti saugų ir patikimą gatvių apšvietimą.

LED šviestuvai ir nišos

Įrenginėjant namus, pastaruoju metu labai populiarus nišinis apšvietimas. Jo metu LED šviestuvai montuojami nišose. Labai svarbu, kad iš anksto paruoštumėte elektros instaliacijų projektą bei numatytumėte planą, kuriame būtų nurodyti jungiklių taškai. Ypatingą dėmesį atkreipkite į vietas, kuriose bus taikomas nišinis apšvietimas. Nišų apšvietimą sprendžia šviesos, sklindančios iš nišos, funkcija ir bendras kitų apšvietimo taškų išdėstymas. Įvairiose komercinės ir gyvenamosios paskirties patalpose šviestuvai nišose gali būti sėkmingai naudojami tiek kaip dekoratyvinis, tiek kaip bendras apšvietimas. Žinoma, pastaruoju atveju reikia pasirūpinti, kad naudojami LED šviestuvai būtų itin galingi ir suteiktų ryškią šviesą. Taip pat atsižvelkite ir į išdėstymą: norint, kad tai būtų pagrindinis patalpų apšvietimas, nišinės lempos turi būti įmontuojamos tankesniu intervalu, koncentruojantis į labiausiai naudojamas vietas, objektus, kuriems reikalinga natūrali, skaidri šviesa.

Skelbta Technologijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *